Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Pogrzeb Emmanuela Mutaza (Pierwszy pocałunek): drugoplanowa gwiazda Heleny i chłopców Jean-Luc Azoulay

Pogrzeb Emmanuela Mutaza (Pierwszy pocałunek): drugoplanowa gwiazda Heleny i chłopców Jean-Luc Azoulay

Wszyscy zbierają się, by pożegnać go po raz ostatni. W czwartek, 23 marca odbył się pogrzeb Emmanuelle Mutaz, wokalistki kultowych napisów do serialu Premier Baiser. Artysta zmarł 16 marca w wieku 59 lat. W krematorium na cmentarzu Père Lachaise jej rodzina i bliscy zebrali się, by oddać hołd osobie, która tak wiele dla nich znaczyła. Po Dorothée, a przed Hélène Rollès, Emmanuelle była jednym z najpiękniejszych głosów produkcji AB i oczywiście niektórzy członkowie zespołu, który przeżywał rozkwit lat 90., byli obecni.

I tak Jackie Jakubowicz, którego przedstawiać nie trzeba, bo jest jednym z najsłynniejszych szefów Klubu Dorothy, czy nawet Laurie Guibert, która grała Benedykta w serii Hélène et les Garçons, no i oczywiście Jean-Luc Azoulay, słynny producent w głowicy AB Prod. Również producent Jean-Luc Azoulay sam ogłosił smutną wiadomość na portalach społecznościowych: pożegnaliśmy Emmanuelle Motaz, kultową wokalistkę serii Premier Baiser. Z naszych informacji wynika, że ​​artysta zmarł 16 marca, ale nie zachorował na raka. „Od jakiegoś czasu była w złym stanie zdrowia. Była prawdziwą artystką, niesamowitą dziewczyną. Była piosenkarką i scenarzystką w szczególności dla Hélène and the Boys. Jesteśmy bardzo smutniTak poinformowała producentka agencji Agence France-Presse, która wyjaśniła, że ​​ostatnie chwile spędziła w paryskim szpitalu.Na pogrzebie Jean-Luc Azoulay mógł liczyć na wsparcie Laurie Guibert.

Od początku było kruche

zawołaj go TelerozrywkaOpowiedział o tej niewidzialności, która go spotkała:Dużo do siebie dzwoniliśmy, dużo też do siebie pisaliśmy… To było męczące przez jakiś czas. Trzeba powiedzieć, że od samego początku była słaba, od najmłodszych lat miała problemy ze zdrowiem. Miała jednak ogromną wolę życia, żeby nie narzekać… Miałem jej mamę na telefonie i to ona przekazała mi nowinę i razem płakaliśmy… Przykro umierać tak młodo.. .„Emmanuelle Mutaz mogła zadebiutować występem chórów swojej przyjaciółki Dorothy, zwłaszcza w tytule Allô allô, monsieur l’informatique. Słynna prowadząca podzieliła się swoim bólem na Twitterze:”Szkoda, że ​​Emmanuel odszedł.Następnie Emmanuel miał solowy hit w 1986 roku z tytułem Pierwszy pocałunek Został również wydany przez AB Productions.

READ  Raport - Kaliningrad, ten nowy punkt napięć między Moskwą a Zachodem