Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dziesięć procent: Eva Longoria wyreżyseruje i wyprodukuje latynoski remake serialu

dziesięć procent Nigdy nie przestaje podbijać świata. Francuska seria, którą sobie wyobraził Fanny Herrero Wkrótce podbije południowoamerykańską telewizję dzięki Evie Longorii. Amerykański reżyser, wychowany w rodzinie meksykańskiego pochodzenia, wyprodukuje film przerobić Latynoska postać z serialu i reżyserka pierwszych dwóch odcinków. Powiedziała w oświadczeniu różnorodny. Jestem podekscytowany współpracą z Mediawan i Elefantec Global w celu zaprezentowania jednego z największych dzieł hiszpańskojęzycznego rynku amerykańskiego, który w ironiczny i dowcipny sposób spogląda za kulisy przemysłu rozrywkowego. »

Zobacz więcej

Eva Longoria wyreżyserowała już ponad piętnaście odcinków filmów telewizyjnych, a ostatnio zdobyła nagrodę za swój pierwszy film fabularny, Gorący płomień. Film miał swoją premierę na SXSW i zdobył Nagrodę Publiczności różnorodny. Reżyserka, znana również z roli w serialu zdesperowane gospodynie domowe, współproducentem nowego wydania pt dziesięć procent Z UnbeliEVAble Entertainment ma własną firmę produkującą filmy i programy telewizyjne, podcasty i filmy dokumentalne.

przyłączać przerobić Nieskończoność

Trzy grupy są podekscytowane, że mogą bronić „nowego podejścia, które zachowuje cierpkie poczucie humoru i dowcip, które fani uwielbiają” z oryginalnej serii. Główne zadanie dla Evy Longorii. Po raz pierwszy atakuje amerykańską opinię publiczną dziesięć procent, który nie został jeszcze zaadaptowany za Atlantykiem. Serial zasłynął za granicą pod angielskim tytułem Zadzwoń do mojego agentazdobył miejsce w sercach koreańskich, indonezyjskich, brytyjskich, filipińskich, malezyjskich, włoskich, polskich, indyjskich, kanadyjskich, tureckich i innych widzów. przerobić w trakcie produkcji.

Kto to będzie, okaże się dopiero gwiazdy występujące gościnnie z ligi włoskiej. We Francji uwagę widzów przykuwały występy Isabelle Adjani, Joistera, Beatrice Dahl, a nawet Juliena Doré w ASK. Serial zrujnował kariery wielu aktorów, m.in Kamila CottenaI Laura Calamy I Mikołaja Murraya.

READ  Nie żyje belgijski piosenkarz Julos Beaucarne