Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Podgląd Elden Ring: le GOTY de 2022?

Kto nie wie Z oprogramowania Dziś ? Przez pokolenia to studio wyrobiło sobie markę, oferując graczom kapryśne i nieznane gry, z fantastycznymi wszechświatami i często ciernistymi trudnościami, które sprawiały, że niektórzy gryzali zęby. Firma wróci z zupełnie nową licencją, która nie pozostanie obojętna gracze Z całego świata: elden pierścień. Skąd ten cały entuzjazm? Ponieważ umysł reżysera Hidetaki Miyazakiego miesza się z umysłem George’a R.R. Martina (gra o tron). Jest wystarczająco dużo, aby ślina całej społeczności doceniła asymetryczne miecze, mityczne bestie i doładowane smoki. Spędziliśmy przy tej nowej produkcji kilka dni, więc czas przedstawić Wam pierwsze wrażenia z tego doświadczenia.

Kierownictwo artystyczne Pierścienia Elden jest niesamowite.

Porozmawiajmy trochę, porozmawiajmy dobrze, o kierownictwie artystycznymelden pierścień To niesamowite. Różne kolory łączą się, tworząc na ekranie melancholijną atmosferę. Szczególnie doceniamy różne odcienie, które kontrastują z ziemią i niebem. Z jednej strony mamy nudny i zimny wygląd, a z drugiej jasny i ciepły wygląd; Wystarczy, żeby zadowolić podglądaczy. Ponadto eksplorujemy obszary „Entre-Terre”, środowiska są żywe i zatłoczone wszelkiego rodzaju przedmiotami. Dzięki temu rośliny są spokojne i nieustannie poruszają się z wiatrem, podczas gdy zwierzęta wędrują dziko.

A prezentacja w tym wszystkim? W ustawieniach mamy dwie opcje. pierwszy, Precyzja, pozwala wyświetlać ostre grafiki, a tła są bardziej czytelne i przyjemne dla oka. Tylko tutaj, trochę płasko w tym wszystkim, gdy jesteśmy w przestronnym miejscu pełnym rozmaitych ozdób, Tytuł spowalnia, 30 klatek na sekundę ma problemy z utrzymaniem taśmy. drugi, wydajnośćDaje nam możliwość dobrej zabawyelden pierścień Przy 60 klatkach na sekundę. Mały problem, grafika jest mniej krzykliwa, krajobraz w tle jest trochę rozmyty i dużo elementów (zwłaszcza trawy) pseudonimy i kropkowane.

Zrzut ekranu gry wieloosobowej Elden RingJeśli tytuł nie ulegnie zmianie, gdy zostanie opublikowany w naszych sklepach, preferowany będzie tryb „Wydajność”. Powód ? Płynność zapewnia duży komfort podczas konfrontacji, tylko mały rama Zmienna może przechylić szalę. Mamy nadzieję, że twórcy znajdą kompromis, aby uzyskać efektowne zdjęcie z plikiem częstotliwość wyświetlania klatek równowartość; Zauważamy, że śledzenie promieni Pojawi się w poprzek łaty, widoczna część będzie prawdopodobnie mocniejsza w tym czasie.

READ  Rakieta SpaceX Starship ląduje cztery razy po czterech eksplozjach

Podróż zaczyna się od stworzenia postaci z określonej klasy (prorokI bohaterI krwawy wilkitp.), co ma wiele wspólnego z umiejętnościami naszego bohatera (wytrzymałość, siła, zręczność itp.). bez zaskoczenia Potrzeba czasu, aby przystosować się do zrozumienia wszystkich aspektów pięści Elden Ring. Jeśli znasz się na grach akcji, szybko znajdziesz swoje wskazówki. Biegaj, skacz, atakuj, podnoś coś, podstawy są. Tytuł staje się bardziej atrakcyjny, gdy gracz musi walczyć z trudnymi stworzeniami.

Pierścień Elden jest bardzo przystojny.

Elden Ring 18 10 2021 zrzut ekranu 3Na przykład możliwe jest bieganie na jakimś koniu, wyciąganie ostrza, aby ciąć życie, jednocześnie zarządzając przedmiotami, umiejętnościami i akcesoriami. Dodatkowo mamy możliwość noszenia kilku broni (prawo i leworęcznej), co ogranicza nasze ruchy. Musimy więc stale myśleć o naszym sprzęcie, aby mieć określoną umiejętność podczas naszych bitew. I nie bez powodu Z oprogramowania Trzeba, nie ma sensu wracać na kupę, spuścić głowę, zwyciężać, bo czeka cię śmierć. Gra odgrywa wiele naszych reakcji, aby osiągnąć nasze cele ; Dziękuję przetasować klucz. Aby się nie zmieniać, musimy analizować i rozumieć wroga, szukać jego słabości i podejmować działania w odpowiednim czasie.

Głowa zbyt skomplikowana, by ją zabić? Nie panikuj, graj w trybie multiplayer. Możemy więc wezwać innych wojowników, aby nam pomogli. Należy pamiętać, że jeśli umrze, zostanie po prostu odesłany do swojego świata. Jeśli umrzemy, uczestnik po prostu znika. Wymagana jest pomoc z odpowiednimi narzędziami. W przypadku konfliktu między graczami (co może się zdarzyć) mamy możliwość przywrócenia go do jego świata. Pamiętaj, że dostępne są inne tryby zabawy. jak ? Zaatakuj lokację i spróbuj pokonać gospodarza. Ten ostatni może wezwać przyjaciół, aby się ochronić, w skrócie W pojedynkę lub z innymi oczywiście jest coś do zabawy.

Jeśli chodzi o nasze wakacje, wiedz, że środowiska są bardzo rozległe i ekspansywne. Aby nieco ułatwić nam życie i uniknąć zgubienia, przygotowaliśmy mapę, na której można umieścić punkty orientacyjne i inne znaki, które będą nas prowadzić, ale także identyfikować niebezpieczne miejsca. Podczas naszych wycieczek znajdujemy materiały, dzięki którym możemy robić rzeczy przydatne dla naszych postępów; Musisz więc przeciągnąć stopy trochę w prawo, w lewo, aby wyrzucić rzadkie przedmioty. Miejsca są oczywiście wrogie, wrogowie wędrują po okolicy i czasami mają ciekawe materiały. Aby nie przeszkadzać całej hordzie złoczyńców, możemy zabijać po cichu w cieniu. Innymi słowy, możesz grać tak, jak chcesz i zgodnie ze swoimi pragnieniami, będąc konserwatywnym lub wręcz przeciwnie, prowokując przeciwników.

Nasze pierwsze wrażenia: Mocne!

Podgląd Pierwsze wrażenia Skala Podgląd recenzji Powiększ Blokuj obrazy (5)

elden pierścień Bardzo atrakcyjna na pierwszy rzut oka. Jego mocną stroną jest bycie pełnym wyobraźni i magii, które w ciągu kilku godzin pozostawiły nasz ślad w naszych umysłach. Pracując, skradając się i szalejąc, ciężko nam odłożyć konsolę i powiedzieć sobie, że na powrót do eksploracji będziemy musieli poczekać jeszcze kilka miesięcymiędzy ziemiąCo więcej, z przyjacielem. Tytuł zaczyna się od solidnego fundamentu, który jest uderzający i zdumiewający. elden pierścień Naprawdę obiecujący i może konkurować w wyścigu GOTY 2022.

Możesz zamówić w przedsprzedaży Pierścień Eldena na Amazonie.