Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Aplikacja Google Home integruje bardzo praktyczne narzędzie

Aplikacja Google Home zawiera pilota do urządzeń Android TV i Google TV.

Android / Google TV: aplikacja Google Home zawiera bardzo praktyczne narzędzie

ten smartfony Prawdopodobnie skończy się to zastąpieniem naszych pilotów Telewizory. Mają wyraźną zaletę, że zawsze są pod ręką, ponieważ piloty mają irytującą tendencję do chowania się między dwiema poduszkami.

Właśnie zrobiono ważny krok w dominacji smartfonów nad pilotami: jak informowaliśmy 9do5Google, moja aplikacja Strona główna Google, który służy do sterowania większością urządzeń domowych podłączonych do Google, ale także tych korzystających z Android TV i Google TV, właśnie zintegrowano zappet. Uzupełnia ten już dostępny w aplikacji Google TV.

Funkcje, których wciąż trochę brakuje

W tej chwili trudno na początku znaleźć pilota. Musisz przejść do listy urządzeń, którymi chcesz sterować. Tam w lewym dolnym rogu pojawia się opcja „ Otwórz pilota!Mogliśmy sami przetestować funkcjonalność na Nvidia ShieldTV.

Przy pierwszym włączeniu opcji zostaniesz poproszony o podanie kodu, który zostanie wyświetlony na ekranie telewizora.

W tej chwili to absolutne minimum, jeśli chodzi o sterowanie telewizorem. Możesz „przesunąć w górę”, aby nawigować i dotknąć, aby zatwierdzić opcję. Na dole widzimy obecność ikony Asystenta Google oraz menu głównego. według9do5Google-Po podłączeniu do niektórych urządzeń aplikacja zapewnia regulację głośności. Z drugiej strony tak nie jest w przypadku naszej konfiguracji.

Pamiętaj, że w przypadku Chromecasta opcja została niedawno usunięta Z powodu sporu prawnego między Google a Sonos.

Aby uzyskać dostęp do tej opcji, wymagana jest wersja Google Home 2.46. W chwili pisania tego tekstu ta wersja jest dostępna tylko w APK. Ale wylądowanie w sklepie nie powinno zająć dużo czasu. W tej chwili wersja jest dostępna tylko na Sklep Play Zawiera tę nową funkcjonalność.

Aby śledzić Frandroid, zapraszamy do Pobierz naszą aplikację na Androida i iOS. Będziesz mógł czytać nasze artykuły i pliki oraz oglądać najnowsze filmy na YouTube.