Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Początki SVOD w grach wideo we Francji

Od zeszłego wtorku abonenci Netflix mogą grać w gry wideo na swoich telefonach komórkowych. W tej chwili dla użytkowników Androida gry Netflix pojawią się we Francji, po Hiszpanii, Włoszech i Polsce tego lata. Bez dodatkowych kosztów Netflix rozszerza swoją ofertę rozrywkową do dziesiątej sztuki.


Chcesz zasubskrybować tanie pudełko do oglądania Netflix?

Skontaktuj się z Selectra, aby konsultant poprowadził Cię wśród najbardziej konkurencyjnych ofert partnerów, zgodnie z Twoim budżetem.

Gry wideo Netflix wchodzą do Francji

Po Polsce, Hiszpanii i Włoszech przyszła kolej na Francję, by obejrzeć gry wideo, które trafiły na Netflix. dostępne dla wszystkich abonentów Netflix, SVOD od 2 listopada oferuje pięć tytułów gier wideo.

Netflix Gaming jest obecnie zarezerwowany dla użytkowników smartfonów z systemem Android bez dodatkowych kosztów. Niedawny wzrost cen Netflix jest częściowo uzasadniony tym nowym dodatkiem do świata rozrywki Netflix. Jak powiedział Mike Verdo w komunikacie prasowym platformy: „Kochamy gry, niezależnie od tego, czy są to gry fizyczne (Floor Is Lava), strategiczne (The Circle Game) czy obie (Gra Squid). Przede wszystkim uwielbiamy dostarczać rozrywki naszym subskrybentom”.

Jakie tytuły gier wideo Netflix są obecnie dostępne?

  1. Stranger Things pozwoli Ci ponownie przeżyć wyjątkową atmosferę tego serialu Netflix, prawdziwej ody do nostalgii za latami 80-tymi. Dołącz do walki gangu Hawkinsa przeciwko Demogorgonowi w grze przygodowej Dziwniejsze rzeczy: 1984 Lub ponownie przeżyj trzeci sezon serialu z 12 grywalnymi postaciami w Stranger Things 3: Gra (Można grać w pojedynkę lub w parach).
  2. Masz inne informacje o tym wydarzeniu? Jest to gra zręcznościowa, która łączy koszykówkę i rzutki.
  3. gra wybuch karty Oferuje alternatywną wersję pokera z pojedynczą grą logiczną lub z innymi.
  4. z grą wahadłowy, będziesz musiał poprowadzić piłkę do dziury w tobie, jednocześnie konfrontując się z nieelastycznymi prawami fizyki i nieważkości.
READ  Konami i Team Blooper ogłaszają partnerstwo - Aktualności

Oferowane gry są dostępne dla jak największej liczby osób, Początkujący i doświadczeni : „A to dopiero początek! W nadchodzących miesiącach będziemy nadal ulepszać nasze wrażenia z gier mobilnych i rozszerzać naszą ofertę rozrywkową”.

Odtwarzacz na smartfony

Wszystkie pięć gier wideo Netflix jest dostępnych dla wszystkich subskrybentów SVOD i „bez reklam, bez dodatkowych opłat lub zakupów w aplikacji”. Użytkownicy iPhone’a i iPada będą musieli chwilę poczekać, gry Netflix nie są jeszcze dostępne w AppStore.

W przypadku posiadaczy urządzeń z systemem Android (tabletów lub smartfonów) wystarczy przejść do sekcji „Gry” w Playstore lub bezpośrednio wpisać nazwę gry, którą chcesz przetestować. Z tylko jednym kontem Netflix jest Możliwość grania na wielu stacjach mobilnych (W granicach ilości autoryzowanych urządzeń). Niektóre gry mają również tryb offline.

Gry będą wyświetlane automatycznie w języku francuskim, jeśli wybierzesz go jako wstępnie wybrany język w ustawieniach konta Netflix. Platforma pomyślała również o mniejszych i Gry Netflix nie są wyświetlane w profilach „młodzieżowych”. W przypadku rodziców, którzy zdefiniowali zabezpieczający kod PIN, aby kontrolować dostęp do profili dorosłych, należy go również wprowadzić, zanim będą mogli grać.