Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Roman Boehringer pokornie przywołuje Philipa Ribota, uzależnienie jej byłego męża od alkoholu

„Separacja”. Oto rozwiązanie, które znalazł Roman Boehringer I Philip Ribot, gdy się rozstali, aby nadal mieszkać pod jednym dachem, utrzymując w ten sposób równowagę rodzinną. We wspaniałym wywiadzie w TeleramaOpublikowane z okazji emisji ich serii tajemnicza miłość (The Channel), fikcyjna i wyprodukowana przez siebie opowieść o ich wyjątkowym rozpadzie.

Reżyser Roman Boehringer znalazł godny szacunku sposób radzenia sobie z alkoholizmem Filipa, dolegliwością, którą był w stanie wyleczyć. „Załóżmy, że zastanawiamy się, jak rozmawiać o pewnych delikatnych rzeczach. W szczególności często zastanawialiśmy się nad trajektorią postaci Filipa, który w prawdziwym życiu tak naprawdę nie ma… Czy powinien mówić na przykład o swoim związku z alkoholem? Na początku wcale tego nie chciałem. A potem narzuca się nam, zgodnie z logiką szczerości, aby powiedzieć każdemu człowiekowi, jakim on naprawdę jest ojcem.”, reżyser opracował z naszymi kolegami.

W serialu Philip Ribot opowiada o swoim alkoholizmie podczas sesji ze specjalistą od uzależnień. „Ponieważ nie chodziło o to, by być dla niego ciężkim, pojawia się na zakręcie sekwencji ze specjalistą od uzależnień, a Philip mówi tam bardzo miłe rzeczy. Poważne tematy, staraliśmy się je rozwiązać bez popadania w powagę’, powiedziała.

Ich oryginalny rozdział już zainspirował ich do filmu o tej samej nazwie, tajemnicza miłość, wydany w 2018 roku. Przypominamy, że Roman Boehringer i Philip Ribot spotkali się w 2004 roku na planie filmu telewizyjnego Triporter z Belleville. Razem powitali dwoje dzieci: Rose i Raoula, dlatego nadal mieszkają pod jednym dachem w Montreuil.

Pełen wywiad z Romane Bohringer znajdziesz w najnowszym numerze Telerama.

READ  Netflix: programy, których nie możesz przegapić w czerwcu 2021 roku