Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

George Clooney prosi media, aby nie publikowały zdjęć jego dzieci

Opublikowano w piątek 05 listopada 2021 o 23:36

Amerykański aktor George Clooney publicznie wezwał media do powstrzymania się od publikowania zdjęć jego dzieci, aby nie narażać ich na niebezpieczeństwo.

Gwiazda Ocean’s Eleven podkreśla fakt, że jego żona, Amal Clooney, jest prawnikiem zajmującym się prawami człowieka. W związku z tym zmaga się z potencjalnie niebezpiecznymi ludźmi, a dzieci pary mogą stać się celem, argumentuje.

„Praca mojej żony prowadzi ją do konfrontacji i ścigania organizacji terrorystycznych, a my podejmujemy wszelkie możliwe środki ostrożności, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym rodzinom” – napisał George Clooney w liście otwartym opublikowanym przez Variety i inne magazyny branżowe.

„Nie możemy chronić naszych dzieci, jeśli jakikolwiek odcisk umieści ich twarze na pierwszej stronie” – powiedział amerykański aktor.

Gwiazda, która grał zamaskowanego bramkarza w „Batmanie i Robin”, powiedział, że wysłał swoją wiadomość „do Daily Mail i innych publikacji”. Wyjaśnia, że ​​wpadł na pomysł tej wiadomości po odkryciu w Internecie zdjęć rocznego syna aktorki Billie Lourd. Billie Lord jest córką Carrie Fisher (księżniczka Leia z Gwiezdnych Wojen).

„Jestem osobą publiczną i akceptuję obrazy, często natrętne, jako część ceny, którą muszę zapłacić za wykonywanie mojej pracy” – kontynuuje Clooney. „Tak nie jest w przypadku naszych dzieci” – upiera się.

Zdobywca Oscara dodaje: „Nigdy nie sprzedaliśmy zdjęcia naszych dzieci, nie jesteśmy w sieciach społecznościowych i nigdy nie publikujemy zdjęć, ponieważ narażałoby to ich życie”.

„Mamy nadzieję, że zgodzisz się, że sprzedawanie reklam jest mniej ważne niż zapobieganie atakom na niewinne dzieci”.

George i Amal Clooney mają bliźnięta urodzone w 2017 roku.

Aktor już w przeszłości zaatakował Daily Mail, pioniera brytyjskiej prasy skandalicznej, któremu udało się wyeksportować swój bardzo agresywny styl do Stanów Zjednoczonych dzięki internetowej publikacji.

READ  Odbiorcy: Top Chef prowadzi mocno do zakończenia „The Resident” i „Taxi 2” w TMC.

George Clooney w szczególności oskarżył gazetę o wymyślenie artykułu, w którym jego teściowa sprzeciwiła się jego małżeństwu w 2014 roku. Daily Mail przeprosił, które aktor odrzucił.