Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Po zwolnieniu Britney Spears z aresztu ogłosiła, że ​​jest w ciąży

Czterdziestoletnia amerykańska gwiazda muzyki pop ogłosiła w poniedziałek, że spodziewa się trzeciego dziecka, pięć miesięcy po tym, jak sąd zniósł kuratelę jej ojca.

Amerykańska gwiazda pop Britney Spears, lat 40, ogłosiła w poniedziałek 11 kwietnia, że ​​jest w ciąży z trzecim dzieckiem, pięć miesięcy po tym, jak została zwolniona z aresztu ojca przez sądy. „Zrobiłam test ciążowy… cóż… spodziewam się dziecka”Pisze na Instagramie, swoim ulubionym kanale komunikacji podczas 13 lat opieki, którą praktykował przede wszystkim jej ojciec, Jamie Spears.

Po miesiącach zwrotów akcji, sąd w Los Angeles postanowił 12 listopada odzyskać kontrolę nad życiem osobistym piosenkarki, kończąc postępowanie opiekuńcze, które opisała jako„arbitralny”. Pod koniec czerwca ujawniona nastoletnia osoba została narażona na kilka strajków planetarnych, w tym: …znowu kochanie W 1998 roku zaszokowała dusze, mówiąc sądowi, że jest taka „Wstrząśnięty” z jego woli. Następnie Britney Spears wyjaśniła, że ​​nie mogła usunąć wkładki, kiedy chciała mieć inne dzieci.

Bliźnięta?

W poniedziałkowym poście na Instagramie – pod zdjęciem kubka i różowych goździków – opowiada o swojej poprzedniej ciąży i już upadła depresja okołoporodowa. Britney Spears, która 2 grudnia skończyła 40 lat, jest matką dwóch synów, obecnie nastoletnich, nad którymi pieczę sprawował były mąż Kevin Federline. Na Instagramie wspomniała nawet o możliwości zajścia w ciążę z bliźniakami i zadzwoniła do swojego narzeczonego Sama Asgariego — 28-latka poznała trenera sportowego w 2016 roku na planie klipu — „mój mąż”.

Jego majątek szacowany jest na 60 milionów dolarów, a fani czekają na nowy album i koncerty. jego ostatni album, ChwałaPocząwszy od 2016 roku, w latach 2013-2017 dała 250 koncertów w swoim domu w Las Vegas, po czym opóźniła karierę w 2019 roku.

READ  Michelle Drucker ujawnia, dlaczego Brigitte Macron tak często przychodzi do szpitala