Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Artur poleciał do Polski na pomoc Ukraińcom

Po miesiącach wewnętrznych starć na tle napięć dyplomatycznych, 24 lutego 2022 r. Rosja najechała Ukrainę. Jednostronna agresja militarna zadecydowana przez Władimira Putina i potępiona przez Zgromadzenie Ogólne Narodów Zjednoczonych. Dziewiętnastego dnia konfliktu w poniedziałek 14 marca odbyły się nowe negocjacje między Rosją a Ukrainą. Jednak negocjator Ukrainy Michajło Podolak poinformował na Twitterze, że został zawieszony do wtorku.

Ta walka, która wydaje się trwać w nieskończoność i daje nam wizje pełne podziwu, nigdy nie przestaje imponować bohaterom. W ten weekend Artur postanowił wnieść swój wkład w pomoc ocalałym Ukraińcom. W poniedziałek, 14 marca, do Lublina przyleciał gospodarz „Piątku wszystko dozwolone”, aby wraz ze stowarzyszeniem pomagać Ratownicy bez granic.Wszystkich nas łączy jedno: przerażają nas obrazy, które przychodzą do nas z Ukrainy. Twarze tych kobiet były zszokowane i Te dzieciaki, które muszą chodzić godzinami, aby uciec od horroru wojny?Pozostawiając mężów i krewnych– wyjaśniła w niedzielę towarzyszka Marivy Galanter w filmie, który zamieściła na swoim koncie na Instagramie.

56-letnia stewardesa wyczarterowała samolot wypełniony „Żywność, leki, nosze, szczepionki i wózki inwalidzkieAby pomóc ludziom z trudnościami. Wezwał również subskrybentów swojego kanału do przekazywania darowizn na pomoc ofiarom wojny w jak największym stopniu.

LT

READ  Na oczach Netflix gigant streamingu przybywa do Francji za darmo