Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jutro jest nasze: co Cię czeka w odcinku 1162 we wtorek, 12 kwietnia 2022 r. [SPOILERS] seriale telewizyjne

Jutro jest nasze: co Cię czeka w odcinku 1162 we wtorek, 12 kwietnia 2022 r. [SPOILERS] seriale telewizyjne

W kolejnym odcinku „Jutro jest nasze”… Gdy policja zastawia pułapkę na Oliviera, Raphael Stanislas przedstawia swojego ojca. Alma na małej chmurze.

Uważaj, poniższe akapity zawierają spoilery do jutrzejszego odcinka Naszego Króla jutro wieczorem na TF1! Jeśli nie chcesz nic wiedzieć, nie czytaj!

wtorek 12 Nissan jutra jest nasz…

Policja schwytała pułapkę na oliwki

Rano Gabriel i Soraya udali się na posterunek policji, aby poinformować kapitana Saeeda o swoich podejrzeniach. W rzeczywistości są przekonani, że Olivier Dusset chce oskarżyć Noura o zabicie Romaina i Alize Melville, aby chronić swoją córkę.

Nie czekając, Karim informuje prokuratora Beroud o sytuacji. Niestety, Sebastian uważa zeznania Ibn Jihu za kruche, ponieważ jeszcze niedawno był zakochany w Nur. Karim zgadza się z nim, ale mimo to zwraca uwagę, że Garance nigdy nie byłaby w stanie sama przenieść ciała Gabriela ze względu na jej rozmiar. Według niego Olivier jest partnerem jego córki. Prokurator zauważa również, że jest mało prawdopodobne, aby nauczyciel matematyki mógł mieć obraz tak zdeterminowanego przestępcy, któremu Karim powiedział mu, że kilka lat temu wmówił mu, że uwierzył w swoją śmierć, aby oskarżyć kochanka swojej żony. Policjant uważał więc, że Olivier mógł sfałszować dowody i oskarżył Noura o uniewinnienie córki. Ta hipoteza jest słuszna, Sebastian upoważnia kapitana Saida do zbadania Oliviera. Jednak zeznania Gabriela są nic nie warte, prokurator daje mu do zrozumienia, że ​​gdyby chciał osaczyć Douceta, potrzebowałby czegoś potężnego.

Niestety policja nie ma nic konkretnego, by go aresztować. Właśnie dlatego Martin i Karim wpadają na pomysł uwięzienia Oliviera, wmawiając mu, że jego córka wyszła ze śpiączki.

Z radością natychmiast udał się do szpitala, ale Norden nie pozwolił mu się z nią zobaczyć. W rzeczywistości twierdzi, że Garrance powtórzyła swoje przyznanie się do zabójstwa Romaina i Alize Melville i że pojawi się przed prokuratorem, gdy tylko uzyska zgodę lekarzy. Wściekły Olivier przybywa na posterunek policji i przyznaje się do morderstwa Alizee Melville oraz ataków na Chloe i Gabriela.

READ  Charlene z Monako: To nowa ultrakrótka fryzura, którą uprawia ze swoimi bliźniakami Jackiem i Gabriellą

Rafael przedstawia Stanislę ojcu

Stanislas mówi, że spieszy mu się na spotkanie z Maud, z którą spotka się w przyszły weekend. Zabrakłoby tylko Sebastiana, a kapitan poznałby całą rodzinę Perraud. Jednak prokurator nadal jest bardzo przywiązany do Xaviera, a Raphael daje mu do zrozumienia, że ​​w tej chwili tak nie jest. Ponieważ nigdy nie chodził na studia magisterskie i nie pracuje w biurze, z góry uważa to za stracone. Mimo wszystko Stanislas uważa się za idealnego zięcia i obstawia, że ​​w ciągu pięciu minut może mieć Sebastiana w kieszeni. Więc Raphael zaprasza go, aby dołączył do nich na kawę w ciągu dnia.

Później Raphalle korzysta z okazji, aby złożyć akta swojemu ojcu, aby powiedzieć mu, że kogoś spotkała. Tak kochająca, namawia ojca, by starał się z nim, gdy się spotykają.

Po południu Stanisław, Rafał i Sebastian spotykają się przy łyżce na kawę. Bardzo szybko ten moment zamienia się w przesłuchanie. Na szczęście Stanislas nie daje się rozplątać i odpowiada na pytania Sébatiena, gdy udaje mu się odwrócić sytuację na swoją korzyść, gdy ten usiłuje go uwięzić w operze.

Następnie Raphael krytykuje ojca za perfekcyjne odgrywanie pedantycznego prokuratora. Jeśli Sebastian uważa się za uprzejmego, nabiera też instynktu opiekuńczego, jeśli chodzi o swoją córkę. Nawet jeśli zdaje sobie sprawę, że Stanisławowi nie brakuje odpowiedzi, wcale tego nie czuje i uważa go za bardzo przestraszonego. Co więcej, czuje, że ich historia toczy się zbyt szybko. Kiedy ma być ponownie porównany do Xaviera, Raphael mówi, że jeśli ma na jej punkcie zbyt wielką obsesję, powinien po prostu się z nim ożenić.

Rozczarowany reakcją ojca Raphael zwierza się później swojej córce. Potajemnie miała nadzieję, że Sebastian poprze Stanisława. Na szczęście Camille jest tam, aby go pocieszyć i wie, jak znaleźć właściwe słowa, aby znów się uśmiechnął.

READ  Harmonogram, publiczność, goście ... wszystko, co musisz wiedzieć o narodowym hołdzie dla Jean-Paul Belmondo w czwartek w Invalides

Alma na małej chmurce

Odkąd pokonała raka, Alma jest w siódmym niebie i nawet sugeruje jej uczniom, aby wyszli na zajęcia na zewnątrz, aby skorzystać z dobrej pogody. Jej dobry nastrój rodzi pytania, a Jack pyta ją, czy się zakochała. Jednak Alma mówi jej, że nie musisz być zakochany, aby czuć się dobrze ze sobą.

Pod koniec rozdziału Alma dołącza do Audrey na zakupy. Od czasu wybaczenia Alma przyznaje, że nie przestawała myśleć o Beniaminie i mówi sobie, że szkoda byłoby przegapić tę historię. W rzeczywistości nauczycielka angielskiego zdała sobie sprawę, że jeśli nie może się z nim pokazać, to nie z powodu Samuela, ale dlatego, że miał raka.

Ponieważ nic jej nie powstrzymuje, dzwoni do Benjamina, żeby sprawdzić, czy jest dziś wolny. Potem ten ostatni zaprosił ją na kolację do swojego domu, a ona szybko go przyjęła. Samuel, który podsłuchał ich rozmowę, próbuje dowiedzieć się, kto ma randkę z jego przyjacielem, ale Benjamin nie chce mu nic powiedzieć.

Wieczorem Alma pojawia się w restauracji Benjamina w nowej sukience, którą właśnie kupiła. Po wymianie drobiazgów postanowili podzielić się chwilą intymności.