Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Sean Penn rozważa podjęcie broni przeciwko Rosji w obronie Ukrainy Nowości

NowaMożesz teraz słuchać artykułów Fox News!

Aktor Sean Penn być może wrócił z Ukrainy, ale wciąż ma na myśli kraj w czasie rosyjskiej inwazji.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy reżyser spędził czas na Ukrainie, kręcąc film dokumentalny Prezydent Wołodymyr Zełenski i siły zbrojne. Chociaż od tego czasu wrócił do domu do Kalifornii, Ben ujawnił w nowym wywiadzie, że zamierza wrócić i rozważa „wzięcie broni” przeciwko Rosji.

„Jedynym możliwym powodem, dla którego ostatnim razem zostałem dłużej na Ukrainie, było to, że nosiłem broń, prawdopodobnie bez kamizelki kuloodpornej, ponieważ jako obcokrajowiec możesz chcieć dać tę kamizelkę kuloodporną cywilnemu bojownikowi, który tego nie robi” – powiedział Ben. Hollywood Authentic „Nie mam tego ani dla wojownika, który jest bardziej uzdolniony ode mnie, ani dla młodszego mężczyzny lub kobiety, którzy mogą walczyć dłużej lub cokolwiek innego”.

„Więc czym się w życiu interesuję, nie robię, ale gdybym był na Ukrainie [fighting] Powinno ci to przyjść do głowy. A myślisz, w jakim wieku jesteśmy? Ponieważ kilka dni temu byłem na stacji benzynowej w Brentwood, a teraz myślę o chwyceniu broni przeciwko Rosji? Co się dzieje ? Ben, 61 nieprzerwany.

Sean Bean opowiada o pogodzie na Ukrainie, Zełenski mówi: „Wygra, ale za wszelką cenę”

Aktor i reżyser Sean Penn zwiedza pozycje ukraińskich sił zbrojnych w pobliżu linii frontu z wspieranymi przez Rosję separatystami w ukraińskim regionie Doniecka na tym zdjęciu opublikowanym przez Połączone Siły Służby Prasowej 18 listopada 2021 r.
(Reuters)

Ben przyjechał do Kijowa, aby sfilmować eskalację konfliktu, gdy w lutym wybuchła wojna Rosji z Ukrainą. Spotkał się także z prezydentem Ukrainy Wołodymyrem Zełenskim, który zapowiedział obecność gwiazdy w mediach społecznościowych.

„Amerykański aktor i reżyser, zdobywca Oscara Sean Penn, przybył na Ukrainę” – czytamy w przetłumaczonym oświadczeniu ukraińskiego urzędu prezydenta. Strona na Facebooku. „Reżyser przyjechał do Kijowa specjalnie po to, by jako dokumentalista zarejestrować wszystkie wydarzenia na Ukrainie i powiedzieć światu prawdę o rosyjskiej inwazji na nasz kraj”.

READ  Jaki alkohol prawdopodobnie wypijesz w Boże Narodzenie, zgodnie z twoimi znakami?

Ben przypisuje teraz Zełenskiemu zjednoczenie całego kraju Ukraina.

„Są razem jak nigdy dotąd i jak powiedziałem, to jest historyczne dziedzictwo Zełenskiego, bo to on zrobił. Nigdy nie mogą mu odebrać tego, że zjednoczył Ukraińców do walki o ich kraj” – powiedział Benn o prezydencie.

Sean Penn wzywa Stany Zjednoczone i Polskę do dostarczenia Ukrainie samolotów odrzutowych w środku wojny

Wspomina spotkanie Zełenskiego po raz pierwszy przed inwazją na Rosję i wtedy sądził, że spotkał „bardzo uroczego, bardzo wspaniałego i bardzo atrakcyjnego” człowieka. Benn powiedział, że pamięta, że ​​wojna nie była czymś, do czego nikt nie był całkowicie „przekonany”, zanim się wydarzyła. Jednak po rozpoczęciu inwazji zauważył zmianę w Zełenskim.

„Więc powiedziałbym, że zobaczenie Zełenskiego na dzień przed inwazją służy umysłowi, że nie czułby się tak w pełni przetestowany. Potem, widząc go następnego dnia, byłem zdumiony, że teraz patrzę na człowieka, który wiedział, że musi osiągnąć najwyższy poziom odwagi i ludzkiego przywództwa”. Ben powiedział: „Myślę, że odkrył, że urodził się, aby to robić”.

„Jego zamiarem jest powrót na Ukrainę” – powiedział Benn. Ale nie robi tego szybko, ponieważ „nie jestem pewien, co mogę zaoferować” – wyjaśnił.

Kliknij tutaj, aby zapisać się do naszego biuletynu rozrywkowego

Aktor i reżyser Sean Penn bierze udział w konferencji prasowej w Kancelarii Prezydenta w Kijowie na Ukrainie 24 lutego 2022 r.
(Ukraiński prezydencki serwis informacyjny / Materiał informacyjny przez Reuters)

Nie spędzam dużo czasu na pisanie SMS-ów do szefa lub jego zespołu, gdy są osaczeni i zabijani. Może wyślę wiadomość przez szefa sztabu. To jest to, czego nie mogę się doczekać i myślę, że będzie to pomocne. Wszystko, co musisz zrobić, to odpowiedzieć mi na jeden z dwóch sposobów: nie przychodź, przyjdź i zrób to, co planujesz, lub przyjdź, ale właśnie w tym możesz być najbardziej pomocny”.

READ  Polska cierpi na kilka bezprecedensowych cyberataków

Za pośrednictwem swojej organizacji non-profit CORE Penn nadal pomaga uchodźcom w Polsce. Co więcej, wciąż pracuje nad swoim dokumentem, ale jednocześnie mówi, że kwestionuje swój cel.

„Ludzie będą się o to kłócić i rozumiem milion dyskusji, ale na dłuższą metę nie mamy żadnych rozstrzygających dowodów na to, że filmy dokumentalne naprawdę coś zmieniają. My nie. Po prostu wiemy, że mogą dawać nadzieję.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​APLIKACJĘ FOX NEWS

Sean Penn był na Ukrainie, kiedy Rosja po raz pierwszy najechała ten kraj w lutym.

Sean Penn był na Ukrainie, kiedy Rosja po raz pierwszy najechała ten kraj w lutym.
(Reuters)

W innym miejscu w swoim wywiadzie Ben otworzył się na temat swojej żony, Laili George, która w 2021 r. złożyła pozew o rozwód z aktorem.

„Nie wiem, co się z nami stanie, ale wiem, że jest moim najlepszym przyjacielem na świecie i zdecydowanie najbardziej wpływową i inspirującą osobą, z dala od mojej krwi, o jaką każdy mógłby prosić w swoim życiu” – powiedziała.