Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dziennikarka Anne-Sophie Lapix wdaje się w kłótnię z Władimirem Putinem…

To tylko kwestia dni… 24 kwietnia Francuzi poznają swojego prezydenta republiki przez następne pięć lat. Decydujący wybór jest rozgrywany ponownie pomiędzy Emmanuel Macron (27,60% głosów w pierwszej turze) oraz Marine Le Pen (23,41%).

Podobnie jak w 2017 roku, dwie nominowane do nagrodyWybory prezydenckie Zostali więc zaproszeni do debaty w telewizji … Co zaskakujące, jeśli nazwiska dwóch prezenterów, którzy będą prowadzić debatę 20 kwietnia, są nadal nieznane, to dziennikarka TV France Anne-Sophie Labbecs nie powinna była być na swoim miejscu w tej sprawie. dzień.

powód ? Jordan Bardella, który został zaproszony do „L’heure des pros” (CNEWS), wskazał, że Marine Le Pen zamierzała zawetować to. Marine Le Pen nie chce, aby Anne-Sophie Lapix prowadziła debatę, powiedział pełniący obowiązki szefa Zgromadzenia Narodowego. „ Jordan Bardella kontynuował: Szanuję ją jako dziennikarkę. Ale nie może ukrywać swojej wrogości wobec Marine Le Pen za każdym razem, gdy ją przyjmuje.skończone.

„TPowinieneś negocjować z Putinem, ale boisz się Anne-Sophie Lapix…”

Nieufność do dziennikarza, który sprawił, że sieć tak bardzo weszła w interakcję. I nie bez powodu internauci byli zaskoczeni odrzuceniem przez Marine Le Pen Anne-Sophie Lapix tak samo, jak gdyby została wybrana na prezydenta, musiałaby wziąć na siebie więcej… a w szczególności wymienić się z Władimirem Putinem.

Sprzeczność, którą internauci nie omieszkali podnieść na Twitterze. „Kiedy masz negocjować z Putinem, ale boisz się Anne-Sophie Lapix…”, „Chcę być prezydentem, stawić czoła Putinowi lub komuś innemu i nie móc poradzić sobie z pytaniem Anne-Sophie Lapix? „,” Ona chce prowadzić Francję, A chce prowadzić Europę, chce negocjować z Putinem, ale gada o pomyśle dyskusji z Anne-Sophie Lapix. Urzekająca „, Czy możemy przeczytać w sieci społecznościowej …

Zobacz też: Emmanuel i Brigitte Macron rozstali się…

READ  Jaką imprezę nakręconą przez „List miłosny do Los Angeles” warto obejrzeć w Disney+?

Lisa Xian