Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Rekord padł na piąty sezon Pucharu Europy w Alpach ELF

Skupiając ośmiu rywali, klasa Gentleman będzie prawdziwą rasą w wyścigu. Po tym, jak w zeszłym roku został zdetronizowany przez Stéphane’a Oriacombe’a, Philippe Bourgeois (Chazel Tech Tournament) będzie myślał tylko o odzyskaniu zwycięstwa. Jednak jego misja zapowiada się subtelnie, ponieważ inne filary Pucharu Europy Alpine Elf odnajdzie w Marc Sevestre i Pierre Macchi, dwóch kierowcach Patricka Rogera Autosport GP, którzy byli już obecni podczas narodzin tej dyscypliny w 2018 roku!

Na podium w tej klasie w zeszłym roku Anthony Fournier (doradztwo w zakresie samochodów wyścigowych) i Laurent Richard (Herrero Racing) również będą chcieli wygrać, podczas gdy Frederic Roy i Jean-Paul Domenissy, obaj startujący w Chazelle, będą chcieli pokazać, jak daleko zaszli. chodź. Jednak dwaj nowicjusze ze świata trakcji mogą zakłócić walkę w Dennis Bernardi i Michael Carré (T2CM), nazwani między dżentelmenami na Clio Cup France w 2017 i 2020 roku, obaj pełni ambicji do debiutu w Nogaro!

Podczas tej nowej kampanii, w której wystąpią obok największych Mistrzostw Europy GT, zawodnicy będą walczyć o ponad 110 000 euro w nagrodach i nagrodach pieniężnych, równo rozdzielonych na wszystkie wydarzenia w kalendarzu i we wszystkich kategoriach.

Zaplanowane na niedzielę o 13:35 i poniedziałek o 15:30, pierwsze dwa wyścigi tego roku będą transmitowane i komentowane na żywo na kanale Alpine Elf Europa Cup na YouTube i na Facebooku.

READ  Globalny rynek przenośnych wież oświetleniowych, strategie biznesowe według kluczowych graczy, wielkość i udział | Atlas Copco AB, Chicago Compressed Air, Larson Electronics LLC