Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Axel (żonaty od pierwszego wejrzenia) opowiada o swojej napiętej nocy poślubnej z Caroline

Wczoraj o 12:22 – Wysłane przez Sorel Speight

Podczas gdy fani serialu Żonaty od pierwszego wejrzenia Nie mogą się doczekać dalszych przygód Axela i Caroline, młodego człowieka, który schwytał go podczas pierwszej nocy z żoną.

Kontynuując w ramach tej reklamy

po powiedzeniu „tak„, Z Pewien sprzeciw wobec młodej kobietyAxl i Caroline, nowożeńcy Żonaty od pierwszego wejrzenia Uroczystości trwały. Kto powiedział, że ślub mówi noc poślubna! Podczas gdy zarówno internet, jak i widzowie wpadli w panikę Konfrontacja z zachowaniem młodej matki Obaj kandydaci, bardzo niezależni i samotni, nie odstępowali od tradycji. To było podczas wywiadu z Tele-wypoczynek Że Axl, powściągliwy młody człowiek, przez chwilę myślał o swojej pierwszej nocy jako małżeństwie.

Moje przekonania tam są

Magia małżeństwa zdaje się nie dotykać młodej pary nieznajomych. dystans Niech żyje związek i świąteczna kolacja pod znakiem zakłopotaniaAxl i Caroline musieli zdecydować, czy chcą spędzić razem noc poślubną. Po tym, jak młody człowiek przyznał, że się nie boi, młody człowiek mu się zwierzył Tele-wypoczynek : „Nie widziałem siebie śpiącego z kimś, kogo znam mniej niż dwadzieścia cztery godzinyPóźniej dodał:Moje przekonania tam są. Po obu stronach nie było ochoty spać razem. Chcieliśmy tylko spać, bo byliśmy wyczerpani!„Po raz kolejny pozwalamy sobie na wyrażenie sceptycyzmu co do słynnej kompatybilności, którą odkrył Eksperci Estelle Dossin i Pascal de Sutter.

Axl i Caroline: Daleko od miłości od pierwszego wejrzenia

Fani serialu będą musieli poczekać do przyszłego poniedziałku, aby odkryć resztę przygód Caroline i Axela. Dla tych, którzy nie mogą się doczekać, platforma streamingowa Salto udostępniła już czwarty odcinek. Ale szczerze, nie musimy tego oglądać Upewnij się, że na 80% prąd między Caroline a Axelem (na razie?) nie przeszedł zbyt wiele.

READ  La Pologne pointe du doigt la Convention européenne des droits de l'homme

Artykuł powstał we współpracy z 6Medias.

"Nie widziałem siebie śpiącego z nią..." : Axel (żonaty od pierwszego wejrzenia) opowiada o swojej napiętej nocy poślubnej z Caroline

© Lionel Grecolas

Kontynuując w ramach tej reklamy