Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

W przypadku Ghostcrawlera nie ma gwarancji, że pojawi się gra MMO oparta na League of Legends

Ghostcrawler, główny deweloper odpowiedzialny za grę MMO opartą na uniwersum League of Legends MMO, ostrzega graczy, że nie ma gwarancji, że gra ujrzy światło dzienne, ponieważ MMO musi spełniać wysokie standardy Riot Games.

Bądź cierpliwy i trzymaj kciuki

Greg „Ghostcrawler” Street, wiceprezes ds. własności intelektualnej i rozrywki w Riot Games, który pracował w Blizzard w latach 2008-2013 jako główny projektant gry w World of Warcraft, potwierdził pod koniec 2020 r., że będzie teraz pracował nad nowym projektem w amerykańskim studiu, gra MMO (gra wieloosobowa), gracze online, oparta na uniwersum League of Legends. Kilka tygodni później Riot Games oficjalnie ogłosiło produkcję gry, a także otwarcie rekrutacji.

W kwietniu 2021 r. Mark „Scruffy” Yetter, znana postać w świecie League of Legends, która ostatnie osiem lat spędziła pracując nad MOBA, ogłosił, że odchodzi z obecnej roli menedżera League of Legends. Zaprojektowany, aby dołączyć do Ghostcrawlera i zostać nowym menedżerem gry nadchodzącej gry MMO od Riot Games. Kilka miesięcy później, pod koniec września 2021 roku, wiemy już, że Mateusz Tomaszkiewicz, który ostatnie 12 lat spędził w polskim studiu deweloperskim CD Projekt RED i pracował konkretnie nad Wiedźminem 3: Dziki Gon i Cyberpunkiem 2077, będzie dołączy do Riot Games i zespołu odpowiedzialnego za MMO, aby objąć funkcje projektanta zadań.

Podczas gdy produkcja wydaje się być w toku, a Riot Games utrzymuje na razie kompletną ciszę radiową na temat rozwoju swojej gry, Ghostcrawler w pewnym sensie uspokoił niektóre nastroje. Świergot, co pozwala nam zrozumieć, że obecnie nic nie jest statyczne, nawet jeśli gra jest obecnie w budowie; Trzeba powiedzieć, że ten projekt MMORPG ze świata Runeterry jest zdecydowanie jednym z najbardziej oczekiwanych w społeczności, nawet poza granicami „prostych” użytkowników League of Legends. Według głównego dewelopera nie ma żadnej gwarancji premiery gry, innymi słowy, istnieje możliwość, że ten projekt MMO League of Legends ostatecznie pozostanie tylko w fazie draftu; Ghostcrawler wyjaśnia, że ​​standardy gry Riot są wysokie, podobnie jak oczekiwania graczy, więc to, jakie gry MMO będą lub nie będą oferowane, nie może być rozczarowujące.

Nie ma gwarancji dostarczenia tej gry. Jesteśmy optymistami, ale nigdy nie wiadomo, dopóki nie będzie dostępny. Zakładając jednak, że byłaby to czwarta główna seria, nad którą pracowałem (AoE, WoW, LoL) i prawdopodobnie ostatnia. To mi idealnie pasuje. To będzie dobry akt końcowy […] Sprawy idą dobrze. Po prostu jestem szczery: standardy gry Riot są wysokie, podobnie jak oczekiwania graczy. Nie będziemy mieć rozczarowującego meczu.

Nie panikuj ani nie panikuj w tej chwili, ten projekt jest jeszcze w powijakach, sam Ghostcrawler wciąż jest bardzo optymistyczny, zespół pracujący nad MMO wydaje się bardzo pewny, że ten projekt zostanie ukończony. Ghostcrawler obiecał również, że rozwój nie zakończy się po wydaniu gry; Jako gra MMO, Riot Games zaplanowało już wiele zawartości popremierowej (oczywiście zakładając, że gry zostaną wydane), zauważając, że najtrudniejsza część MMO rozpoczyna się po premierze gry.

READ  Netflix testuje swoją usługę gier wideo w swojej aplikacji na Androida