Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nabila Ben Attia jest w ciąży i jest hospitalizowana: gwiazda jest ofiarą irytacji, przekazuje jej wiadomość

Nabila Benatia Jest w ciąży z drugim dzieckiem, owocem jej związku z Thomasem Vergarą. Jeśli cieszy się, że może dać Milanowi (dwulatka) młodszego brata lub siostrę, to nie ukrywa, że ​​ta nowa ciąża nie jest najłatwiejsza. W poniedziałek 11 kwietnia 2022 r. ujawniła, że ​​obecnie przebywa w szpitalu.

Piękna 30-letnia brunetka miała dziś rano wielki horror, gdy tylko się obudziła. Kiedy powoli wstała, Nabila Benatia poczuła zawroty głowy, jak powiedziała na swoim koncie Snapchat, mieszkając w szpitalu. „Dziś rano wstałem z łóżka i upadłem na podłogę. Miałam niskie ciśnienie, więc pojechałam do szpitala.Dziś rano na małe testy i Napar z wielu rzeczy, w tym żelaza. Jestem trochę zły. Ale to już koniec, tak się sprawy mają. Muszę odpocząć, ale czuję, że to wszystko, co robię. Jest wiele rzeczy, których nie mogę już robić, więc trochę się denerwuję. Hnie mam więcej energii”, ograniczony do swojej społeczności.

Następnie Nabila Benatia wyjaśniła, że ​​wykonała badania krwi, aby zweryfikować błąd. Na szczęście jej dziecko jest zdrowe i tylko to ma znaczenie dla przyszłej mamy. Nie może się doczekać, kiedy będzie mogła wreszcie trzymać w ramionach syna lub córkę:”Przez siedem tygodni trzymamy się kurczowo. (…) Codziennie sprawdzam ile dni mi zostało. Nie mogę. Potrzebuję dużo odpoczynku, a kiedy moje dziecko będzie w moich ramionach, będę mogła wznowić swoje życie w nieco „normalny” sposób. Ale teraz czekam– zakończyła.

To nie pierwszy raz, kiedy Nabila trafiła do szpitala. Ostatnia datuje się na 6 kwietnia, ponieważ nie czuje już ruchów dziecka. Na szczęście strach jest czymś więcej niż krzywdą dla Thomasa Vergary i jego kochającej żony. Po różnych egzaminach były kandydat do reality TV dowiedział się, że wszystko jest w porządku. Pod koniec marca odwiedziła również izbę przyjęć z powodu silnych skurczów. Myślałam, że urodzi wcześnie, ale dziecko było jeszcze ciepłe.

READ  Francja ma niesamowity talent