Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Po Baptiste Serinie Gaël Fickou zrezygnował również z letniej trasy Team France w Australii

Kolejny pakiet dla drużyny Francji. Po kapitanie Charlesie Olivonie i weteranie Baptiste Siren, w sobotę nadeszła kolej Gaela Fico, aby porzucić letnią trasę The Blues po Australii, zgodnie z naszymi informacjami. Środkowy zespół Racing 92 (63 występy) doznał kontuzji barku podczas przeskoku przeciwko La Rochelle w półfinale ATP Best of 14. Nie będzie więc mógł wystartować w trzech testach w Australii (7, 13 i 17 lipca).

Baubigny też przegrał, Vakatawa potrzebuje odpoczynku

Fabian Galthey, który w niedzielę ma ogłosić 42-osobowy skład, ryzykuje wyrwanie włosów, aby dołączyć do swojej grupy. Side Racing 92, wyeliminowany w inningu, którego zawodników można wybrać, nastąpiła przerwa. Hooker Teddy Bobini złamał palec i nie będzie mógł wyjechać do Australii.

To samo dla Camille Chat, która dochodzi do siebie po złamaniu kości strzałkowej. Ale suka nadal nie wznowiła wyścigu. Pozostaje jedno pytanie: Ferimi Vakatawa. Środek nadal ma kolano. Przed półfinałami miał spuchnięte kolano i musiał zrobić przebicie. Reszta jest wysoce zalecana. Decyzja należy do Fabiana Galthei i jego personelu.

READ  Kompletny program na niedzielę 1 sierpnia po francusku