Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Pliki do pobrania w PlayStation Store: do 70% zniżki na gry i zawartość do pobrania (DLC), aby zwiększyć możliwości

Ponieważ dla niektórych zbliża się długi weekend, więc okazja jest idealna, aby przejść do nowej gry, Interaktywna rozrywka Sony Nadciąga nowa seria promocji PlayStation Store. Przypomnienie, Oferuje Złoty Tydzień I produkty za mniej niż 20 euro Nadal jest dostępny przez kilka godzin, więc czas to wykorzystać. Tym razem, Jest to proces zwany Rozszerz doświadczenie Który oferuje rabat do 70%, co nowego ?

Jeśli na jakiś zaczekasz DLC Obniż cenę, zanim ją zdobędziesz, prawdopodobnie czas na przykład to potraktować Destiny 2: Beyond the Light Z sezonem treści Za 33,49 €Ostatnia wersja Dr’Assassin’s Creed Odyssey W cenie 34,49 euro, l 'rozszerzenie Po katastrofie z Mortal Kombat 11 Za cenę około 19,99 euro Final Fantasy XV Royal Edition Jest wyceniony na 17,49 euro. Udostępnioną listę można znaleźć według Blog PlayStation Na następnej stronie przejdź bezpośrednio do W sklepie Aby zobaczyć, czego próbuje.

Zauważ, że Ta promocja wygaśnie 27 maja.

Kup kartę PSN :

Edytor winietAlexander Samson (prawo omegi)
Odpowiedzialny debugger – pisarz
Uzależniony od Assassin’s Creed and Destiny, miłośnik gier RPG i ogólnie pasjonat gier. Czytnik komiksów (DC) i różnych mang (One Piece!). Chemik z wykształcenia i Whovian in Heart.
Chodź za mną : Twitter GamergenInstagram Gamergen

READ  Cyberpunk 2077: Ważna aktualizacja przed premierą na Xbox Series X i S | Xbox One