Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ubisoft ujawnia swój kolejny telefon Triple A.

Jak co roku, zamknięcie roku podatkowego 2020 stanowi dla Ubisoft okazję do zaprezentowania kolejnej wspaniałej listy gier wideo. Coś, co sprawi, że gracze zaczną się ślinić!

Zatłoczony harmonogram

Jeśli rok 2019 jest szczególnie bolesny dla Ubisoftu, bo wiele gier wideo zostało przełożonych, Francuski wydawca i deweloper znakomicie podniósł poprzeczkę, o czym świadczy jego najnowsza coroczna recenzja. Ubisoft jest zarejestrowany do 31 marca 2021 roku Szczególnie godny pozazdroszczenia obrót w wysokości 2,2 miliarda euro, Z zyskiem netto w wysokości 105 mln euro i Zysk operacyjny w wysokości 289 mln euro. To rekord francuskiej firmy!

Trzeba powiedzieć, że rok 2020 będzie szczególnie korzystny dla Ubisoftu i to jest Pomimo oskarżeń o molestowanie I nieporozumienia wokół Jego kontakty. Firma skorzystała z nowych konsol generycznych, aby wprowadzić najnowszą wersjęZabójca doktryn Jako jeden z największych wyników ostatnich miesięcy. Koniec grudnia, Assassin’s Creed Valhalla Już przekroczony 1,7 miliona sprzedaży na całym świecie. Nie zapominajmy też o bardzo udanych Wysoki Nieśmiertelny FeniksCo było jedną z dobrych niespodzianek dla wydawcy na 2020 rok.

Przynajmniej tyle możemy powiedziećUbisoft ma mieć wielki rok podatkowy 2021-2022Wydawca potwierdził uruchomienie kilku gier w nowym roku podatkowym. pomiędzy nimi, Niecierpliwie oczekiwany Far Cry 6 et Rainbow Six QuarantineI Oba są przełożone z powoduMiędzy innymi kryzys Covid-19.

Ride on modowe przeróbki klasyków gier wideo (Final Fantasy VIII Link AwakeningI wampir), To z Prince of Persia: Piaski Czasu Będzie to niewątpliwie jedna z głównych atrakcji noworocznej imprezy poświęconej grom wideo (Gra była pierwotnie planowana na marzec 2021 r., Zanim została przełożona).

Jeszcze Oczy graczy będą niewątpliwie zwrócone na rok obrotowy 2022-2023. Chociaż Ubisoft nie podaje dokładnej daty, wydawca podaje w swoim raporcie, że w szczególności kilka długo oczekiwanych gier jest w fazie rozwoju. Gra obraz symbolu, Który będzie rozszerzeniem filmowego uniwersum Jamesa Camerona, a także grą Gwiezdne Wojny, Ze współpracy Ubisoft i Lucasfilm. Oczywiście nie zapominamy o piractwie Czaszka i kości, A także drugie autorstwo Poza dobrem i złem, Prequel pierwszej kultowej gry, wydanej w 2007 roku.

READ  Ziemia była w stanie podtrzymywać życie dzięki bardzo szczególnym skałom, które teraz zniknęły