Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

PlayStation Studios: ponad 25 ekskluzywnych programów w fazie rozwoju na PS5 – Nowości

Być może najbardziej znaczące informacje z tych linii można znaleźć w następujących statystykach: Ponad 25 gier na PlayStation 5 jest obecnie opracowywanych w Sony Interactive Entertainment, z czego prawie połowa to nowe licencje, według Hermena Hulsta. „Istnieje niesamowita różnorodność z różnych regionów. Różne typy są duże i małe– skomentował były szef partyzanckich gier.

Jeśli 25 gier może wydawać się nieproporcjonalne w porównaniu z kilkunastoma małymi wewnętrznymi studiami należącymi do producenta, należy rozumieć, że ta liczba obejmuje również ekskluzywne gry opracowane we współpracy z zewnętrznymi studiami. Gry Bluepoint (Dusze demonówLucid Games (Zniszcz wszystkie gwiazdy), Sumo DigitalSackboy: Wielka przygoda) I Housemarque (Powrót) Są niezależnymi studiami, ale wydały już wyłączność dla PlayStation Studios. Sony Interactive Entertainment wspomniało już o dwóch z tych trwających partnerstw, jednej z Haven Studios (kanadyjskie studio Jade Raymond), a drugiej z Firewalk Studios (absolwenci Bungie pracują nad tytułem dla wielu graczy).

Oprócz PlayStation Studios, Ratchet & Clank: Rift Apart Jest następna na liście, a jej premiera odbędzie się w samą porę na 11 czerwca. Po meczu Insomniac Games, Horyzont jest zabroniony na zachodzie Od wojny gangów i gier kontynuacyjnych po Bóg wojny Studio Santa Monica wciąż czeka na datę premiery, a debiut planowany jest na 2021 rok, w przeciwieństwie do Gran Turismo 7 Który zostanie wydany w 2022 roku. W bardziej nieoficjalnym nagraniu Naughty Dog ma pracować nad remakiem Ostatni z nas A także w projekcie dla wielu graczy, również związanym z tą samą serią.

  • Przeczytaj także | Wyniki Sony: 7,8 miliona PS5 na całym świecie, przed PS4

Firma Sony Interactive Entertainment udostępniła również statystyki dotyczące udziału właścicieli PS5. Od premiery konsoli w listopadzie 2020 r. Do marca 2021 r. 7,8 mln posiadaczy konsoli spędziło 81% więcej czasu na swoim urządzeniu w porównaniu z PS4 między listopadem 2013 a marcem 2014. Producent twierdzi również, że sprzedaż gier na PS5 jest o 11% wyższa niż sprzedaż PS4. gry. W pierwszych pięciu miesiącach życia tych maszyn.

READ  Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin ogłoszone przez Square Enix i Team Ninja

Wreszcie Jim Ryan złożył nowe oświadczenie dotyczące niedoboru, który po 6 miesiącach wciąż dotyka nowe pokolenie. „Dokładamy wszelkich starań, aby poprawić tę sytuację. Spodziewamy się wzrostu produkcji latem, a na pewno w drugiej połowie roku i miejmy nadzieję, że w tym okresie nastąpi pewnego rodzaju powrót do normalności w zakresie bilansu podaży i popytu.Dyrektor generalny skomentował: Najbardziej optymistyczne prognozy niż te, które przedstawił niedawno dyrektor finansowy Sony Group, Hiroki Totoki, wślizgnęły się niedawno do analityków podczas spotkania. Według tego ostatniego może to być zawsze bardzo skomplikowane. Miej PS5 nawet w 2022 roku.

  • Przeczytaj także | Ale co się dzieje w Sony Worldwide Studios?