Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Planowana data premiery i to, co wiemy do tej pory! Troy Watcher

Into The Night, który był jednym z najchętniej oglądanych seriali na Netflix i dotarł do pierwszej dziesiątki, może wkrótce powrócić w trzecim sezonie. Ale w tej chwili nie ma potwierdzenia od zespołu produkcyjnego. Drugi sezon został wydany nie tak dawno temu, 8 września 2021 roku.

Ponieważ jest jeszcze za wcześnie, aby powiedzieć, kiedy następny sezon zostanie wznowiony, nie wiemy, czy data premiery zostanie ogłoszona w tym roku. Serial science-fiction jest belgijskim serialem na Netflix i od pierwszego sezonu, który wystartował 1 maja 2020 r., zgromadził wielu fanów i widzów. W pierwszym i drugim sezonie było sześć odcinków, więc zakładamy to samo model można zobaczyć również w trzecim sezonie.

Każdy odcinek trwa około godziny, co sprawia, że ​​warto go obejrzeć w jednym odcinku. Fabuła Into the Night jest luźno oparta na książce “Stary aksolotl” polskiego pisarza Jacka Dujaka. Film obraca się wokół porywacza Terenzio, który był żołnierzem NATO we Włoszech, oraz firmy, której liczba jest nieznana.

Informacje o trzecim sezonie Into The Night

Jest problem: jeśli organizm zostanie wystawiony na działanie promieni słonecznych, natychmiast umiera. Ocaleni z samolotu muszą pracować w grupach i starać się unikać słońca, aby mogli:
Dotrzyj do bunkra wojskowego.

Jak dotąd nie ma dowodów na proces produkcji trzeciego sezonu Into The Night ani obsady, ale jeden z głównych aktorów, George, powiedział: „Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy wiedzieć, czy będziemy w stanie kontynuować tę historię.

Into the Night Season 3: Czy to się stanie, czy nie?

To, co było dla mnie naprawdę ważne w pierwszym sezonie, to spotkanie z tymi postaciami i wprowadzenie w ten świat i wprowadzenie tego problemu makro. Ale ponieważ mamy tylko sześć odcinków, życie na tym świecie sprawiało, że czułem się nadmiernie – szczerze mówiąc, za każdym razem, gdy próbowałem, czułem się, jakbym był na bagnach”. Inny główny aktor, Muhammad, był aktywny w mediach społecznościowych, gdy dzielił się strzały zza kulis.

READ  Editions Gallimard nabywa Editions de Minuit

Jednak nie zidentyfikowaliśmy jeszcze żadnych innych oznak rozpoczęcia obrazowania. Możemy jedynie założyć, że Into The Night Season 3 może zostać wydany gdzieś jesienią 2022 roku, ale nie cytujmy nas! W międzyczasie, jeśli jesteś ćpunem science fiction i fanem tych tajemniczych seriali, masz mnóstwo czasu na strumieniowanie innych sezonów dostępnych na Netflix.