Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nagy przemawia po raz pierwszy po porażce dwóch pierwszych wersji „Artysty” i wyjaśnia powody: „Podejmujemy ryzyko. Liczę na Ciebie” – wideo

France 2, w sobotni wieczór, wyemitowała na żywo drugi numer “Artysta”. Ale program prezentowany przez Nagui stracił widzów, nie przekroczył nawet miliona widzów. Program obejrzało 990 000 osób, w porównaniu do 1,3 miliona podczas premiery w poprzednim tygodniu. W obliczu tej porażki Nagoi przemawiał w sieciach społecznościowych.

Na Instagramie powiedział: „Prawie milion oglądałem numer 2 od The Artist. Milion to 60-pak Bercy, więc wspaniale jest śpiewać nowe piosenki, gdy nie jesteś znany. I że robimy wszystko, aby być znanym I dodać: „Myślę o Artystach, którzy prezentowali, ale dla telewizji to nie jest zbyt dobre, nie będziemy się okłamywać”.

Przed kontynuacją: „Doskonale zdaję sobie sprawę, że pierwszy numer Artysty był pełen błędów, prób, które podjąłem, które całkowicie przypuszczam! (…) DNA artysty, autorów/kompozytorów/wykonawców, którzy przychodzą śpiewać swoje własną piosenkę, żeby Wam pokazać. To tylko nowość, tylko kreatywność, która nigdy nie została zrealizowana i może być jakiś powód… Ale tak czy inaczej, to ryzyko! To ryzyko, założyliśmy.”

Nagoi dodaje: „Przedstawienie jest w powtórce, możesz go obejrzeć. Możesz też przyjść i zobaczyć Gaetana Roussela, Pascala Obispo, Black Eyed Peas, Pinabar… Oryginalność, talent młodych artystów, których nie znasz i którzy będą Śpiewaj piosenki, których nie znasz. Nowe jest dobre. Liczę. Ty. Potrzebujemy cię.

READ  Jane Birkin, ofiara udaru: Piosenkarka podejmuje trudną decyzję