Piłka ręczna – Przygotowania do Euro 2022 (F): Blue ponownie pokonał Niemcy

Opublikowano 2 października 2022 o 19:55 – Zaktualizowano 2 października 2022 o 19:56.

Mateusz Warnier

Dwa dni po pierwszym sukcesie w Metz, para ponownie pokonała Niemcy (30-29) na parkiecie Nancy.

Trasa Les Bleues przeciwko Niemcom zakończyła się sukcesem. Podopieczni Oliviera Krumbholza, którzy zwyciężyli w piątek w Metz, ponownie zwyciężyli w niedzielę w Nancy. Mecz, który Niemcy rozpoczęli lepiej dzięki Mii Zschocke (1 bramka na 1 strzał) i Julii Maidhoff (3 bramki z 5 strzałów), które następnie oszukały Laurę Glauser (3 interwencje ze skutecznością 18%). jednakże, Chloe Valentini (3 gole z 3 strzałów) podjęła się przywrócenia reprezentacji Francji. Ale w kwadrans Polita Fuba (2 gole w 5 rzutach), Osen Sirsen-Ogulin (1 gol w 2 rzutach), Alicia Toplan (5 goli w 5 rzutach), a następnie Lucy Graner (3 gole w 3 rzutach) grał. ) strzelił 4-0 w nieco ponad trzy minuty i pozwolił Lee Bleu na doskonałe wyniki na tablicy wyników. Wtedy odstęp między dwiema formacjami wahał się od trzech do czterech długości, ale Beatrice Eduigi (dwie bramki z dwóch strzałów) pozwoliły francuskiej drużynie znaleźć szatnię z marginesem pięciu jednostek. Jeśli jednak pierwszy okres był bardzo udany, drugi nie był tego samego typu.

Wstrząsnąć bluesem przed wygraną

Pod wpływem Xeni Smits (2 gole na 3 strzały), ale także dzięki interwencji w bramce Kathariny Filter (6 obrońców ze skutecznością 32%), Niemcy stopniowo zamykali różnicę, by wyrównać 18 minut przed końcem. Następnie Emily Polk (8 goli na 11 strzałów) i Jonah Stockschlader (2 gole na 2 strzały) zakończyli 5-0, co pozwoliło National Manshaft na powrót na przód tablicy wyników dwoma kawałkami z przodu. Orian Ondono (2 gole na 4 strzały) wyszedł z ławki, by wskrzesić francuską drużynę, która traciła wynik do ostatnich pięciu minut. Wynik 3-0, który zakończyła Alicia Toplanc, skierował Francję na właściwe tory Ale bez różnicy. Osiągnięcie Laury Phillips (2 gole w 3 strzałach) i ostatnia interwencja Floriana Andre (4 strzały ze skutecznością 21%) Niewielkie zwycięstwo Lee Bleu (30-29), który jest pełen pewności siebie na Euro 2022. Przygotowania kończą się pod koniec miesiąca w Sisson-Rhin, a następnie w Nantes z dwoma meczami z Polską przed dołączeniem do Macedonii Północnej, aby rozpocząć turniej kontynentalny.

READ  Wojna między Izraelem a Hamasem: UEFA odrzuca minutę ciszy i rozpoczyna mecz z minutowym opóźnieniem