Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Miasto Nicea osiągnęło porozumienie z Florentem Gisolvim, dyrektorem sportowym Lens

Miasto Nicea osiągnęło porozumienie z Florentem Gisolvim, dyrektorem sportowym Lens

OGN Nice kontynuuje odnowienie. Już tego lata Julien Fournier opuścił Lazurowe Wybrzeże po 11 latach pełnienia funkcji dyrektora piłki nożnej. z powodu ? podrzędny „strategiczne różnice” Z miłą obsługą. Ale chociaż mieszkańcy Nicei na początku sezonu nie są przekonujący, a wyniki są znacznie poniżej oczekiwań, wiele pozycji pozostaje pod znakiem zapytania. Lucien Favre wydaje się być na gorącym miejscu od kilku dni, dla wielu obserwatorów mistrzostw Francji.

Co dalej z tą reklamą?

Ale wcześniej przywódcy Lazurowego Wybrzeża rozważali kolejny drażliwy problem. Jean-Pierre Rivier, dyrektor gimnazjum oraz Fabrice Bouquet, dyrektor generalny Riviera Club, od kilku tygodni poszukują dyrektora sportowego. Orły w końcu udało się znaleźć but, który do nich pasuje. W rzeczywistości, o czym świadczy drużyna Potwierdziliśmy, że OGN Nice postawił na Floriana Ghisolfi. W ostatnich dniach nasiliły się również wymiany między obiema stronami. Zwłaszcza, że ​​Bocquet będzie inicjatorem tych dyskusji, bo dobrze zna byłego Bastiaisa, od czasu wspólnej sagi Lorient.

nowe wyzwanie

Dyrektor sportowy Lensa wyraził już nawet zgodę na liderów Aiglons. Bardzo fajny ruch z tablicy Nice, który kradnie ważny element do rewitalizacji Lensois Club. Umieszczony w północnej Francji od 2019 roku Florian Ghisolfi może się pochwalić, że jest jednym z filarów odrodzenia RC Lens, którego kulminacją jest jego wejście do Ligue 1. Człowiek w cieniach klubu Północy. Zgodził się również odpowiedzieć na nasze pytania dotyczące jego roli i jego blasku we krwi i złocie.

Potrafi na nowo odkryć filozofię i tożsamość gry Lensois (z nowym trenerem nieznanym ogółowi społeczeństwa, takim jak Franck Haise), ale także przejąć kontrolę nad komórką kadrową z ulepszeniami jakościowymi i rozsądnymi dodatkami (Loïs Openda i Seko Fofana, żeby wymienić tylko kilka), stary 37-latek cieszy się owocami swojej pracy. „Bycie dyrektorem sportowym, który włożył stopę w strzemię, w co wierzył, to prawdziwa duma” Były pomocnik powitany.

READ  Mistrzostwa Świata 2022 przed Francją-Danią: Antoine Griezmann, linoskoczek i fantazyjny wariant kondycyjny

„Naszym celem jest być o krok do przodu. Naszą siłą jest wiedza, jakiego profilu szukamy w związku z naszym projektem gier klubowych. Musimy mieć przewagę, a kiedy już tam dotrzemy, to jest super. Myślę, że Abdelsamad i Openda to bardzo dobre przykłady” Jak zapewnił nas Florent Gisolvi przy okazji tego wywiadu. Tym razem zmierzy się z nowym wyzwaniem na południu. Nowy siłacz Departamentu Sportu w Nicei będzie miał wiele do zrobienia w swojej sile. Jego głównym zadaniem będzie przywrócenie pozornie straconego, zepsutego i rozbitego zespołu Kto niestety zajmuje trzynaste miejsce w Lidze Francuskiej?.