Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Piłka nożna: Raphael Varane kontuzjował lewą kostkę

W meczu z Manchesterem City kapitan obrony Raphael Varane został znokautowany w 40. minucie Kontuzja ta pojawiła się 49 dni po rozpoczęciu Mistrzostw Świata 2022.

Trzy gole w pierwszej połowie

Raphael Varane Pół godziny później podczas meczu kontuzjował lewą kostkę Manchester City – Manchester United Niedziela 2 października. Podczas gdy jego drużyna przegrywała 1:0, główna obrona została potraktowana, pozostawiając jego drużynę do dziesięciu. Ten spadek liczbowy pozwolił przeciwnikom zwiększyć wynik. Zawodnik wrócił na swoje miejsce, ale po siedmiu minutach spóźnił się na trzecią bramkę Manchesternauczony przez Erling Haalandraporty RTL.

Aby uniknąć ryzyka dalszych obrażeń

Obrońca Szwecji Victor Lindelof został zastąpiony w 40. minucie meczu. jego trener ERick Dziesięć Wiedźma Podejmij tę decyzję, aby uniknąć ryzyka dalszych obrażeń. Oszacował również wagę wyniku (3-0 w momencie wydania R Farang) był tym bardziej powodem, aby oszczędzić swój filar obronny.
Ta kontuzja pojawia się 49 dni przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata w Katarze. Szczegóły dotyczące kontuzji reprezentanta Francji zostaną ogłoszone w tym tygodniu.

> Zapoznaj się z naszym profilem na piłka nożna

READ  Pakiet Onana, jeszcze dwa demony i Castells mało widoczne w bramce: Roberto Martinez ocenia w przeddzień meczu z Walią