Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Pierwsza jedenastka sezonu wyciekła w Dijon

Uruchom cel! Klub piłkarski ASSE: Pełna lista warzyw

W sobotę nie było cudu dla ASSE przeciwko SCO Angers. W obliczu już silnej formacji Ligue 1, Zieloni zatonęli pomimo pierwszego gola Anthony’ego Briansona z Saint-Etienne (1-4). Żal podsyca dzisiejsze dyskusje: wielkość zysku.

„Jestem zdenerwowany końcowym wynikiem, ponieważ nie odzwierciedla on oblicza spotkania, a już wywołał ostrą krytykę dla Laurenta Batlisa. Widziałem świetny zespół przez godzinę i kwadrans. Pod względem gry i szans, ja widzieliśmy wiele pozytywnych rzeczy, ale pod koniec meczu nie jest normalne, że się z tego poddajemy. Trudno zaakceptować wynik, ale pokazuje też, że musimy podnosić swój poziom na ponad 90 minut. zasługują na to Musimy być bardziej wydajni w ataku Możemy, musimy być na 2 lub 3-1, ale kończy się na 1-4. Nie musisz tego powtarzać.

Aby uniknąć powtórki takiego występu, trener ASSE powinien zmienić plany w sobotę w Dijon i rozpocząć sezon Ligue 2 (15:00). Pomijając jakiekolwiek fizyczne lub inne nierównowagi, Le Progrès już obstawia potencjalny początkowy skład greenów: „Zieloni – Briançon, Giraudon, Nadé – Maçon, Camara, Youssouf, Mouton (lub Neyou, jeśli wyzdrowieje po kontuzji), Bouanga – Rivera (lub Lubre).) – Krasów.

podsumować

Sobotnia porażka z Shanghai Cooperation Organization w towarzyskim meczu (1:4) pozwoliła Laurentowi Batlisowi dokładniej określić, jakie korekty należy wprowadzić w początkowym składzie w Dijon (sobota, 15:00). Byłoby to mniej lub bardziej znane.

READ  Antoine Comboire (Nantes) po pokonaniu Toulouse w pierwszym meczu: „Daje pewność siebie”