Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Petycja, aby był pierwszym filmem wyświetlanym wyłącznie w kosmosie

Francuski astronauta Thomas Pesquet znajdujący się obecnie na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej wydaje się być wielkim fanem Camelotu, ponieważ nie zapomniał zabrać ze sobą całej serii.

Nie trzeba było więcej niż kilku fanów, aby stworzyć petycję, aby Camelot stał się pierwszym filmem, który zostanie wydany wyłącznie w kosmos.

Kaamelott – Źródło: YouTube

Thomas Pesquet z powodzeniem wystartował z Ziemi na Międzynarodową Stację Kosmiczną 23 kwietnia. Każdy astronauta ma prawo zabrać jakieś rzeczy osobiste na pokład Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, Czy są to zdjęcia bliskich dekorujących swoje kotwice, czy nawet bardziej egzotyczne rzeczy.

Wiemy na przykład Thomas Pesquet chciał przywieźć obrączki od kilku przyjaciół w kosmos, Który następnie przywiezie ją z powrotem na Ziemię z okazji ich ślubu. Widać to jednak Pesquet zawiera również pełny łańcuch Kaamelott, Co nie jest rzadkością na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej.

Camelot, pierwszy film wydany w kosmosie?

W petycji w sprawie mezopinions, Niektórzy fani twierdzą, że Alexander Esther odchodzi od Thomasa Pesqueta Ekskluzywnie wyemitować film z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, co byłoby fajnym pierwszym krokiem. Jak zauważyli składający petycję, rzeczywiście mogłaby to być kampania reklamowa, której nigdy wcześniej nie widziano.

Ponieważ będzie to pierwszy film, który zostanie wydany w kosmosie, bez wątpienia doprowadzi to do wzrostu zainteresowania filmem, nawet na arenie międzynarodowej. Jeśli ten projekt się opłaci, Thomas Pesquet mógłby wtedy zostać pierwszym widzem Camelot, A producenci mogą z dumą pokazać, że praca została pokazana po raz pierwszy w kosmosie. Oprócz możliwości wyświetlania filmów w kosmosie, Rosjanie chcą Kręcenie filmu w kosmosie.

W tym momencie, Datę premiery filmu ustalono na 21 lipca. Oczywiście termin ten będzie podlegał wahaniom stanu zdrowia. Od tego czasu powinniśmy dowiedzieć się więcej o ponownym otwarciu miejsc kultury Instrukcje Emmanuela Macrona dotyczące anulowania likwidacji zostaną opublikowane w regionalnych gazetach w piątek. spodziewany, Filmy i filmy dokumentalne nagrodzone Oscarem są już dostępne do przesyłania strumieniowego, I możesz je teraz sprawdzić.

READ  Holenderski minister zdrowia chwali zalety wirtualnej rzeczywistości, otrzymując szczepionkę - RT en français

Źródło : mezopinions