Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Personel zaatakował stadion Beaujoire po meczu, a cztery osoby zostały aresztowane

Personel zaatakował stadion Beaujoire po meczu, a cztery osoby zostały aresztowane

Trawa stadionowa Beaujoire. – FC

„Ciągle się trzęsę…” ten pracownik FC Nantes (Który potwierdził swoje utrzymanie mimo porażki 0: 1 w drugim meczu play-off z Tuluzą) wciąż nie może dojść do siebie. W niedzielny wieczór, tuż przed 23:00, około trzydziestu osób, w zdecydowanej większości zamaskowanych, zaatakowało pracowników
FCN Który świętował utrzymanie klubu ze stadionem
Beaujoire. Ten drugi pracownik wyjaśnia: „Wywalili bramę prowadzącą do tunelu technicznego, weszli na skraj trawnika i weszli na balkon, na którym byliśmy”.

Trumna „FC Keita” znaleziona przez zarząd FCN!

Między tymi osobami a pracownikami wymieniano ciosy. Kelnerka została lekko ranna. Sprzęt został uszkodzony, a butelki rozbite. Waldemara Keity i jego syna Franka nie było. Zatrzymano cztery osoby (jedną na stadionie i trzy na przystanku tramwajowym). Zachodnia Francja Ogłoś aresztowanie sześciu osób wkrótce po północy. Policja jest obecnie na miejscu.

A ten „akt” był niewątpliwie „zemstą”, według tego samego pracownika, za to, co wydarzyło się wieczorem. Osoby z kierownictwa FCN (Agenci Bakary Sanogo i Moji Bayat) już wybrali trumnę „FC Kita 2007-2021”, Których zwolenników Nantes pochowano tydzień temu, Zły na administrację prezydenta Valdemara Keity.

READ  Chorwacja pokonuje Kanadę i wraca do eliminacji