Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Personel lotniczy kierowany do krajów wysokiego ryzyka staje się priorytetem

Odpowiedni piloci, gospodarze i gospodarze będą mogli szczepić jako priorytet od poniedziałku.

Nowy wpis na liście osób uznanych za priorytetowe w zakresie szczepień. W ten piątek, RTL ogłasza Delegat Minister odpowiedzialny za transport, Jean-Baptiste Djebbari, postanowił odpowiedzieć na obawy załogi lotniczej, takiej jak piloci linii lotniczych, stewardesy czy stewardesy.

Ci drudzy będą mogli szczepić się jako priorytet, począwszy od poniedziałku, jeśli udadzą się do jednego z krajów dotkniętych niepokojącymi wariantami epidemii, a mianowicie do Indii, Brazylii, RPA, Argentyny i Chile. Dany personel będzie mógł otrzymać szczepienia bez ograniczeń wiekowych, a także mogą być wykonywane zastrzyki.Dwa ośrodki […]W siedzibie Air France oraz w ParyżuRadio cytuje Saida Jeana Baptiste Jabbari.

Zobacz też – Covid-19: Olivier Ferrand ogłasza rozszerzenie zakresu szczepień dla „czterech milionów podatnych na zagrożenia Francuzów”

Ogłoszenie następuje po ostrzeżeniach zgłoszonych przez Krajowy Związek Pilotów Air France. Poniedziałek, organizacja Piloci doradzali Udaj się do tych pięciu krajów, w przypadku których istnieje ryzyko odmowy wyjazdu, jeśli nie zostaną zaszczepione. Związek wyraził ubolewanie, że pracownicy lotnictwa nie należą do priorytetowych pracowników i uważa, że ​​”Niedopuszczalne jest, aby załogi lotnicze, które od początku kryzysu przyczyniły się do transportu masek, szczepionek i sprzętu medycznego na całym świecie, zostały zapomniane, gdy są narażone na niebezpieczne zmienneWedług RTL Air France ze swojej strony poparł zasadę pierwszeństwa przyznanego personelowi lotniczemu.

Dlatego rząd stale poszerza listę osób, które mogą się zaszczepić. Kilka dni temuWiele setek tysięcy pracowników przeszło do kategorii handlu drugiej linii, korzystając z zarezerwowanych miejsc szczepień. Dotyczyło to w szczególności kierowców drogowych i autobusowych, kierowców na krótkich dystansach i pracowników dostawczych, a także kierowców promów i przewoźników rzecznych, a także taksówkarzy i kierowców VTC.

READ  Śledztwo w sprawie szturmu na Kapitol ujawnia całą presję Trumpa na wiceprezydenta