Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Paysafe współpracuje z Transcoin.me, aby umożliwić finansowanie gotówkowe wymiany kryptowalut

Paysafe współpracuje z transcoin.me, aby umożliwić finansowanie gotówkowe wymiany kryptowalut

Par Joy Domasia

Giełda kryptowalut transcoin.me rozszerzyła współpracę z wiodącą niszową platformą płatniczą Paysafe, aby dodać rozwiązanie do płatności gotówkowych za zakupy kryptowalut. Klienci w całej Europie, którzy wolą używać gotówki do transakcji online, mogą skorzystać z Paysafecash, jednego z rozwiązań eCash firmy Paysafe, aby dodać środki na swoje konto fiat transcoin.me. Obecne portfolio metod płatności Transcoin obejmuje już cyfrowe portfele Paysafe, Skrill i NETELLER.

Transcoin.me to pierwsza giełda kryptowalut, która oferuje finansowanie gotówkowe za pośrednictwem Paysafecash, a partnerstwo rozszerzyło się na 23 kraje europejskie. Klienci w tych krajach mogą teraz wybrać Paysafecash jako metodę płatności, aby doładować swoje konto fiat transcoin.me. Generuje to unikalny kod kreskowy dla transakcji, który klient może następnie przenieść do pobliskiego punktu płatności, gdzie kod kreskowy jest skanowany w terminalu w punkcie sprzedaży, a płatność dokonywana jest gotówką.

Deniss Belaicuks, dyrektor generalny transcoin.me, skomentował, „transcoin.me poświęca się dostarczaniu nowego standardu wymiany kryptowalut. Współpraca z Paysafe w celu zaoferowania pełnej gamy metod płatności jest integralną częścią naszej zdolności do realizacji naszej misji. Rozszerzenie tych rozwiązań płatniczych na usługi gotówkowe, takie jak Paysafecash wzrasta Znacząco zwiększamy zasięg naszej giełdy kryptowalut, rozszerzając ją na klientów korzystających z gotówki.

Udo Muller, PDG w dziale eCash de PaysafePriorytetem pakietu tradycyjnych i alternatywnych rozwiązań płatniczych Paysafe, w tym portfeli cyfrowych i przetwarzania płatności, jest szybko rozwijająca się zdecentralizowana gospodarka finansowa.Uważamy również, że nasze rozwiązania eCash idealnie pasują.Możliwość wykorzystania finansowania gotówkowego do udziału w kryptowalutach Exchanges pozwala naszym klientom Kasjerom uzyskać dostęp do przestrzeni oprócz rozszerzenia dostępu do platform takich jak transcoin.me.

IBS Intelligence informuje, że Paysafe ogłosiło rozszerzenie współpracy z polską siecią handlową Żabka. Z siecią ponad 7700 sklepów ogólnospożywczych w całej Polsce, Żabka oferuje już przedpłacone rozwiązanie eCash Paysafe, Paysafecard, a także zapewni punkt płatności dla rozwiązania płatności online Paysafecash.

Poprzedni post

Veriff współpracuje ze Starship w celu świadczenia usług weryfikacji tożsamości

Czytaj więcej