Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Paris Saint-Germain: Mbappe i Ruthin są niesamowici dla Leonarda

Gdy Kylian Mbappe (23 lata, 17 meczów, 9 goli w L1 w tym sezonie) zmierza do odejścia pod koniec kontraktu w przyszłym lecie, dyrektor sportowy Leonardo potwierdza, że ​​PSG wciąż może przekonać swojego napastnika do przedłużenia. List mało wiarygodny dla Jerome’a ​​Rothena.

„Mówi to, co chce powiedzieć, bierze nas za idiotów, reakcja konsultanta RMC. (…) Jeśli ktoś jest w kiepskiej sytuacji, żeby mówić o Mbappe, cho ho. To on wydał ponad rok napiętych relacji z Mbappe i klanem Mbappe.Dla gracza, który chce się w pełni rozwinąć, to pozostawia wiele do życzenia.Zamiast sprzedawać nam marzenia i próbować odzyskać swój wizerunek, opowiedz nam o rzeczach, które przeszkadzają jesteś trochę uczciwy wobec ludzi, ponieważ jesteś dziś zdemaskowany.”

„(…) brakuje szczerości w stosunku do Mbappe. Wywiad z Mbappe w zeszłym tygodniu w Paris Match, w którym ogłosił, że chce podróżować, odkrywać inne rzeczy, inne kraje, wszystko jest przeciwko przedłużeniu. Cokolwiek Leonardo powie” – były paryżanin nalegał, przekonany, że reprezentant Francji zdecydował się podpisać kontrakt z Realem Madryt.

Przeczytaj 6775 razy – Napisane przez Erica Betheseya 20.12.2021 o 22:17


READ  Real Madryt oferuje spokój Juventusowi i Barcelonie, Benzemie i Dembele... Wyniki nocy!