Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jak zdobyć koszulkę Mbappe na koniec meczu?

Obrońca Feignies-Aulnoye Romain Courtin ujawnił swoją technikę zdobycia koszulki Kyliana Mbappé na koniec meczu z Paris Saint-Germain w niedzielę, pod koniec 32. Pucharu Francji.

Porozumienie Feignies-Aulnoye nie stworzyło osiągnięcia w niedzielę przeciwko Paryż Saint-Germain. Mimo to piłkarze Północy uśmiechali się pod koniec spornego spotkania z wicemistrzami Francji. Odważny National 3 zdołał ograniczyć szkody i ostatecznie przegrał 3:0 na Stade du Hainaut.

Ponieważ gra zaczęła się w ciągu ostatnich pół godziny, Roman Courtin nie mógł być mniej szczęśliwy. Nawet Northern Defender uśmiechnął się, przechodząc obok mikrofonów. Powód ? Dostałem koszulę z powrotem Kylian Mbappe pod koniec spotkania. „Wspaniale, jestem paryskim profesjonalistą. Dostaję gęsiej skórki, jest świetnie. Mam z powrotem koszulę Kyliana Mbappe, więc jestem naprawdę szczęśliwy”, powiedział w wypowiedziach zgłoszonych przez RMC Sport.

A Roman Curtin wyjaśnił swoją metodę zdobycia upragnionej marynarki: aby przywołać wspólny punkt, a mianowicie ich przejście INF Clairefonatine. „Przeszedłem przez INF Clairefontaine, więc kiedy wróciłem, powiedziałem mu bezpośrednio. Wyjaśnił, że mam koszulkę bezpośrednią, po prostu. Kiedy wyszedłem, przybył do INF Clairefontaine, dodaje Curtin. Powiedziałem mu, że mamy to samo trener i powiedział: „Dobra, oddam ci moją koszulkę”.» Wisienką na torcie był naprawdę udany wieczór.Jestem fanem PSG, urodziłem się w regionie paryskim, byłem na Parc des Princes kilka razy. Aby nawet zmierzyć się z nimi w zastępstwie – wszedłem na 25 minut – jestem jak dziecko”.

Ulga była tak wielka, że ​​Al Shamali zapomniał o nieobecności Lionela Messiego, który został utrzymany w ten weekend. I właśnie wtedy nie zawahał się przed wyjazdem do Reims, aby zobaczyć Argentyńczyka jako pierwszego w lidze francuskiej. „To nie ma znaczenia, miałem koszulkę Kyliana Mbappe, nie ma nic lepszego”, Powiedział.