Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

L’Expression: L’Ecran libre – Po zakończeniu Pucharu Arabów CAN będzie transmitowany na żywo

Podczas gdy mecze Arab Cup były transmitowane w czwartorzędach, beIN Sports i Al Kass, mecze były również transmitowane na YouTube w języku angielskim, ale nie można ich transmitować w regionie MENA.
Następnie krótko zamieszczane są zdjęcia z meczów.
Jednak oficjalny nadawca Arabskiego Pucharu, beIN Sports Group, zostawił kilka rzeczy w tyle.
Jednak tylko sieć Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej (MENA) zdecydowała się na transmisję wydarzenia. Zrobi to na swoich bezpłatnych kanałach. We Francji niestety mecze Arab Cup nie są transmitowane, chyba że są wyposażone w specjalny odbiornik lub opcję Iptv (co nie jest zalecane, ponieważ jest to uważane za piractwo). Należy zauważyć, że katarski kanał Al-Kass również nadaje wszystkie wywiady, ale są one „wizualne” tylko na Bliskim Wschodzie iw Afryce Północnej.
Wkrótce, aby oglądać zatwierdzone mecze FIFA na żywo, będą musieli przejść przez kanał FIFA YouTube, gdzie sugerowane są transmisje, ale w niektórych regionach obowiązują ograniczenia geograficzne.
Transmisja będzie wkrótce skuteczna za pośrednictwem CAN, ponieważ północny operator, Viaplay i Konfederacja Afrykańskiej Piłki Nożnej (CAF) nawiązały wieloletnie partnerstwo w celu transmisji afrykańskiego futbolu na kilku terytoriach europejskich.
Tym samym 52 mecze zbliżającego się Pucharu Narodów Afryki, który od 9 stycznia odbędą się w Kamerunie, będą transmitowane po raz pierwszy na rynkach Viaplay, a mianowicie: Szwecja, Norwegia, Dania, Finlandia, Islandia, Estonia, Łotwa i Litwy. i Polska. Ponadto 12. edycja Pucharu Narodów Afryki Kobiet TotalEnergies odbędzie się w Maroku w dniach 2–23 lipca, a 11 innych drużyn będzie chciało rzucić wyzwanie historycznej dominacji Nigerii w tym wydarzeniu. Turniej będzie również eliminacją FIFA Women’s World Cup 2023, która będzie transmitowana na Viaplay w Szwecji, Norwegii, Danii i Polsce.
Ponadto Viaplay będzie transmitować kolejne dwa sezony CAF TotalEnergies Champions League, najważniejszego w Afryce klubowego turnieju piłki nożnej.
16. runda ligi 2021-2022 odbędzie się od 11 lutego do 29 maja i wezmą w niej udział zawodnicy wagi ciężkiej, m.in. Egipcjanie z Al-Ahly i Zamalek, Tunezyjczycy z Esperance z Tunezji, Marokańczycy z Wyda i Raja z Tunezji. Casablankę i RPA. Od Mamelodi Sundowns i Gwinei z Horoya.
Bardziej niż kiedykolwiek prawa telewizyjne zostaną przejęte przez globalną platformę wideo, zagrażając tradycyjnym telewizorom.

READ  Zagrożenie cybernetyczne i inne problemy bezpieczeństwa