Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Paris Saint-Germain: Luis Enrique zatwierdza decyzję Mbappe

Paris Saint-Germain: Luis Enrique zatwierdza decyzję Mbappe

Piłka nożna – Paris Saint-Germain

Paris Saint-Germain: Luis Enrique zatwierdza decyzję Mbappe

Opublikowano 3 marca 2024 o godzinie 00:00

Sytuacja między Luisem Enrique a Kylianem Mbappe zaczyna się robić gorąca. Pod koniec pierwszej połowy meczu Monako – Paris Saint-Germain Luis Enrique podjął decyzję o usunięciu swojego zawodnika bez żadnych wyjaśnień. Najlepszy strzelec klubu wszechczasów, który w czerwcu przyszłego roku ogłosił swoje odejście wraz z wygaśnięciem kontraktu, siedział na trybunach z uśmiechem. Aby zapobiec pogorszeniu się sytuacji, Mbappé zdecydował się porozmawiać z Luisem Enrique, który wyraził uznanie dla uczciwości swojego zawodnika.

Killian, wyjdź, Randall, wejdź. » To w zasadzie można było powiedzieć Luis Enrique, Trener Paris Saint-Germain, W paryskiej szatni pod koniec pierwszej połowy meczu z AS Monako (0-0). Mocna decyzja, zgodna z decyzjami podjętymi od tego czasu przez hiszpańskiego trenera Kyliana Mbappe Zapowiedział swojemu klubowi, że po sezonie odejdzie. Chcę się nauczyć grać bez tego Mbappe i Luisa Enrique Użyj trudnego sposobu, aby się do tego przyzwyczaić.

Mbappe postanawia porozmawiać z Luisem Enrique

Sobota rano, przed rozpoczęciem treningu Kampus Paris Saint-Germain, Kyliana Mbappe Postanowiłem udać się do biura Luisa Enrique Aby pęknąć początek ropnia. według paryski, Kyliana Mbappe Chciał zrozumieć, co skłoniło jego trenera do tak radykalnej zmiany nastawienia do niego, jednocześnie zapewniając, że szanuje jego decyzję o puszczeniu go czasami.

Luis Enrique jest szczerze zadowolony z Mbappe

paryski Również to donosi Luisa Enrique Był zadowolony ze uczciwości swojego strzelca. Z drugiej strony był też szczery, twierdząc, że rozumie presję, jaka towarzyszyła napastnikowi kilka tygodni temu i zapowiedź jego odejścia. Wyraził także swoje niezadowolenie z niego, uznając, że jego obecne wyniki nie są dobre. Horyzont w Paris Saint-Germain jest jasny.

READ  Tour of Spain 2021 - NA ŻYWO - Wyniki - Powrót do pracy - Informacje sportowe - Narciarstwo