Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

PARIS FESTIVAL: Jakob Joseph Orlinsky, supergwiazda Contratnor, występuje w środę 29. w Paryżu

PARIS FESTIVAL: Jakob Joseph Orlinsky, supergwiazda Contratnor, występuje w środę 29. w Paryżu

Znany polski model Jakub Józef Orliński weźmie udział w koncercie w środę 29 czerwca, w wieczór zamknięcia festiwalu w Paryżu. Wystarczy rzucić światło na bazylikę Saint-Germain-des-Pres z jego ogromnym talentem.

Jest teraz kochany na całym świecie, ponieważ swoje pierwsze kroki stawiał w Teatrze Met w Nowym Jorku oraz w Coven Garden. Początkowo zaplanowane na uroczystość zamknięcia paryskiego Festiwalu w Sainte-Chapelle, w środę 29 czerwca, przez kontr Jakub Józef Orliński, jedno z wydarzeń, których nie może przegapić żaden fan sztuki pod koniec tego sezonu. Tekstowo i ogólnie dla każdego miłośnika muzyki, który pragnie się wyróżniać.

Trzeba powiedzieć, że od czasu swojego występu pięć lat temu na festiwalu w Aix-en-Provence 31-letni wokalista występował bezbłędnie, a nawet stał się liderem swojej grupy, z donośnym głosem. Jego styl, tak relaksujący, niewątpliwie ma z nim wiele wspólnego, a publiczność uwielbia go teraz jak gwiazdę rocka, zwłaszcza gdy często sprawia mu przyjemność kilkoma ruchami tanecznymi lub postaciami hip-hopowymi, on też ma prawdziwą osobowość . talent taneczny.

© E. Weverberg / AFP

W Bazylice Saint-Germain-des-Pres z barokowym zespołem „Il Giardino d’Amore” swojego rodaka Stephane Beujniaka, Jacob Joseph Orlinsky wykona wybór królewskich melodii, skomponowanych przez Antonio Vivaldiego i Georga Friedricha Haendla.

To, co ma w najlepszych warunkach niezrównanej czystości swojego charakteru, w barokowym repertuarze wciąż jest tym, w czym najlepiej rozkwitają walory jego głosu. Dla osób spóźnionych zmiana sali koncertowej jest błogosławieństwem, ponieważ znacznie większa skala pozwala na ponowne otwarcie kasy biletowej. Rzadka okazja, której nie można przegapić.

Jacob Joseph Orlinsky, Il Giardino Damour29 czerwca, godz. 20.30, Bazylika Saint-Germain-des-Pres, Paryż 6.

READ  „Zrozum mnie jako mężczyznę, uwolnij mój głos”: Kristen i Queens z ulgą kończą „Kłamstwo”