Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Horoskop na tydzień 8-14 sierpnia 2022 r. Oto, co Cię czeka

Horoskop na tydzień 8-14 sierpnia 2022 r. Oto, co Cię czeka

Ten tydzień zaczyna się od Księżyc W wieży Strzelca. Będziesz mógł zobaczyć życie metoda pozytywna Tak rozpocznie się Twój tydzień.

Następnie gwiazda nocna opuści konstelację Centaura, aby na kilka dni osiedlić się w Koziorożcu, a tydzień zakończy się znakiem Wodnika.

Napięcie między stałymi znakami (Byk, Lew, Skorpion, Wodnik) osiągnęło szczyt w sierpniu 2022 r., A w szczególności w tym tygodniu. Ten planetarny aspekt prosi cię o dokonanie zmian w obszarach twojego życia, w których istnieje prawdziwa niechęć do transformacji.

Nigdy nie zmęczysz się opieraniem odnowy. Los ma więcej do zaoferowania, niż możesz sobie wyobrazić.

Piękny tydzień pod błękitnym niebem!

Horoskop na tydzień 8-14 sierpnia 2022 r.: miłość, zdrowie, praca …

Baran

W tym tygodniu twoja rządząca planeta Mars jest w twoim domu finansowym, Z nieprzewidywalnym Uranem w Byku. Zwróć uwagę na swoje wydatki i aby nie zostać poproszony o przerwanie zakupów, bądź świadomy i ostrożny w zarządzaniu swoimi zasobami.

byk

Władczyni planet, Wenus, jest w tym tygodniu uważana za korzystny aspekt Neptuna w Rybach. Twój umysł zostanie zaatakowany przez romans. Będziesz mógł robić wszystkie filmy miłosne na świecie w swojej głowie, a to odosobnienie wystarczy, abyś był szczęśliwy.

Bliźnięta

Twoja zdolność do działania zmniejszyła się w tym tygodniu, a Mars znalazł się w mniej korzystnej pozycji. Bądź uważny, ponieważ mogą pojawić się ciekawe możliwości kariery i szkoda byłoby, gdybyś pozwolił im przejść pod nosem.

nowotwór

Wenus w twoim znaku, naprzeciw Plutona, generuje napięcie w twoich romansach. Porada tygodnia: Nie pozwól swoim przyjaciołom angażować się w twoje romantyczne związki. Ich opinia tylko skomplikuje sprawę!

Lew

Drogi Leo, myślisz, że nie masz czasu na zrównoważenie pracy, życia miłosnego i pasji. To do Ciebie należy zmiana priorytetów, aby lepiej słuchać swoich potrzeb emocjonalnych. Bądź bardziej elastyczny i mniej cierpieć!

READ  Quinté PMU - Sign Gallup Breeders Association Award (PRIX DU CHAMP DURAND) 4 sierpnia 2022 r.

dziewica

Rtęć, wasza rządząca planeta, tydzień zaczyna się bez żadnych planetarnych aspektów i na waszej własnej planecie. Co zapewnia, że ​​cała jego uwaga jest zwrócona na ciebie, mały kucyku. Skorzystaj z tego tygodnia, aby wzmocnić swój mózg i zorganizować swoje projekty!

Saldo

w tym tygodniu, Saturn Postanawia cię zastraszyć, ograniczając zdolność wyrażania siebie. To tylko tymczasowe, ale radzimy walczyć z tym uczuciem, ponieważ po zablokowaniu pojawia się najlepsza kreatywność.

Skorpion

Twój obszar relacji jest zainwestowany przez połączenie Urana i Węzła Północnego w Byku. W tym momencie powinieneś pomyśleć o tym, co możesz zmienić w sposobie, w jaki łączysz się w miłości, aby poprawić swoją więź emocjonalną.

Strzelec

Twój umysł płata ci figle w tym tygodniu. Czujesz, że poprzez swoje działania przeczysz swoim najwyższym ideałom. Saturn w opozycji do Słońca oswaja twoją próżność i wymaga pokory, aby lepiej radzić sobie z codziennymi zmaganiami.

Koziorożec

Uważaj na ton swoich słów w tym tygodniu. Możesz wydawać się autorytarny i nieelastyczny, jeśli nie kontrolujesz wpływów Plutona w swoim znaku. Wenus, w przeciwieństwie do tej drugiej, może postawić cię w miejscu kata i nikt nie lubi tyranów.

Wodnik

Zastanów się nad zmianą swojej rutyny wellness w tym tygodniu. Wenus w pogoni za harmonią pomoże Ci rozpocząć niesamowity fitness z motywacją, dzięki czemu szybko zobaczysz rezultaty!

Przeczytaj także:

Ryby

Ten tydzień nie jest dla Ciebie najlepszy pod względem komunikacji. Dokładnie sprawdź swoje wiadomości, e-maile i wszelkie inne środki komunikacji, ponieważ nie jesteś odporny na nieporozumienia na ten temat. Unikaj także na razie ważnych zwrotów lub rozmów!