Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Para zaszczepiona Covid-19 zmarła w odstępie minuty w Stanach Zjednoczonych

Amerykańska para z Michigan, która została w pełni zaszczepiona przeciwko Covidowi, zmarła na wirusa minutę później w niedzielę 26 września.

W wieku odpowiednio 59 i 66 lat Cal i Linda Vanham zmarli w niedzielę 26 września, dowiedzieliśmy się z brytyjskich mediów, takich jak codzienna poczta. para, Osoby z nieujawnionymi podstawowymi problemami zdrowotnymiSarah Dunham, pogrążona w żałobie córka pary, powiedziała o swojej chorobie na początku tego miesiąca podczas rodzinnego kempingu.

Zginęli trzymając się za ręce

Powiedział: „Mój tata zadzwonił do mnie przed naszą rodzinną wyprawą na kemping i powiedział, że źle się czuje. Myślał, że to jak zapalenie zatok, a moja mama to podniosła”. Sarah Dunham dodała: „Trzeciego dnia obudzili mnie i powiedzieli: »Musimy iść do szpitala, ponieważ naprawdę nie czujemy się lepiej«”.

Para została hospitalizowana w ciągu kilku dni i podłączona do respiratora. Zginęli trzymając się za ręce. Mężczyzna zmarł o 11:07, a jego żona o 11:08.

Przyjaciółka rodziny Kendra DeYoung rozpoczęła na stronie akcję zbierania funduszy GoFundMe Aby wesprzeć krewnych zmarłego. W tekście towarzyszącym wezwaniu do darowizn wyraża przekonanie, że Linda Dunham była dla niej „drugą matką”, która pomagała jej przez lata szkolne, podczas pierwszej żałoby, a nawet na jego ślubie.

READ  Widmo „żelaznej kurtyny” wisi nad biegunem północnym, który jest bardzo strategiczną przestrzenią