Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Opancerzona ciężarówka otwiera się na autostradzie i oszczędza tysiące dolarów

Podczas gdy wielu kierowców skorzystało z okazji, aby napełnić kieszenie, policja szybko interweniowała i ogłosiła, że ​​będzie szukać tych, którzy ukradli dużo pieniędzy.

Samochód CIT zrzucił w piątek mnóstwo gotówki na kalifornijską autostradę, wysyłając wielu kierowców, którzy chcą zarobić na gratkę.

Ale radość kierowców była krótkotrwała, policja szybko przybyła na miejsce zdarzenia, aby przywrócić porządek, a dwie bardzo chciwe osoby zatrzymały się w tym procesie.

„Istnieje wiele filmów, które pokazują, jak ludzie kradną pieniądze na autostradzie, podnosząc je z ziemi” – powiedział sierżant Curtis Martin z policji drogowej na konferencji prasowej w Kalifornii.

Tysiące dolarów w sumie

Nalegał, aby banknoty zrzucone z ciężarówki, o łącznej wartości tysięcy dolarów, należały do ​​banku i zostały dostarczone na posterunek policji.

Powodem wygranej było nieoczekiwane otwarcie drzwi opancerzonej ciężarówki niedaleko San Diego, blisko granicy z Meksykiem.

Filmy zamieszczone w mediach społecznościowych pokazują ludzi stojących na szynach i pasach awaryjnych idących drogą, aby zebrać dolary w garści. Niektórzy nawet wyrzucają je w powietrze jak skrawki papieru.

– Widziałeś to wcześniej? Co byś zrobił? Umieść tweeta na swoim koncie na Instagramie.

Policja ostrzegła, że ​​filmy będą również wykorzystywane do wyśledzenia tych, którzy nie zwrócili niewłaściwie zebranych pieniędzy. Sierżant Martin zapewnił: „Lepiej dla nich grać kartą uczciwości, niż czekać, aż ktoś ich znajdzie i zapuka do ich drzwi”.

Policja faktycznie aresztowała na miejscu mężczyznę i kobietę, którzy rzucili się po bilety, ale w pośpiechu zamknęli swoje samochody od zewnątrz i znaleźli się na autostradzie.

READ  Nieskończone zrozumienie Boga Dereka Prince'a – pomyśl dzisiaj Think