Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„On myśli, że ona jest…”: Karol III jest bardzo zaniepokojony pobytem Kate Middleton w szpitalu i jej długą nieobecnością

„On myśli, że ona jest…”: Karol III jest bardzo zaniepokojony pobytem Kate Middleton w szpitalu i jej długą nieobecnością

Napisane przez Carolyn Perrin

| Dziennikarz

Obelix dziennikarstwa celebrytów, wpadła w to, gdy była młoda i nigdy nie opuściła miski. Jego ulubione hobby? Przeszukaj sieci społecznościowe gwiazd, aby znaleźć wskazówki dotyczące rozstań lub nowych par, które wciąż pozostają tajemnicą.

Pięć dni temu Pałac Kensington wydał oświadczenie, w którym poinformował, że księżna Walii Kate Middleton została przyjęta do szpitala po zaplanowanej operacji jamy brzusznej. Chociaż wieści są raczej dobre, król nie mógł powstrzymać ogromnego niepokoju o swoją synową.

Reszta po ogłoszeniu

Ta wiadomość była szokiem dla fanów brytyjskiej rodziny królewskiej. W zeszłym tygodniu fani Crown dowiedzieli się o hospitalizacji Kate Middleton w London Clinic w dzielnicy Marylebone w Londynie. Dowiedzieliśmy się o tym z oficjalnego komunikatu prasowego Pałacu Kensington Księżna Walii przeszła planowaną operację brzucha Bez określenia źródła tej interferencji.

Operacja przebiegła pomyślnie, a według najnowszych doniesień Kate Middleton czuje się dobrze. Nie przeszkadza to jednak opinii publicznej i członkom rodziny w dalszym ciągu się o nią martwić. Począwszy od księcia Williama, który jest mężem i ojcem Kate Middleton jej trójki dzieci: George'a, Charlotte i Louisa (10, 8 i 5 lat). Ale także króla Karola, którego również dotknęły problemy zdrowotne.

Tylko kilka minut dzieliło ją od operacji Kate Middleton, przyszłej operacji prostaty Karola III i raka skóry Sarah Ferguson. Ale nawet jeśli król również przygotowuje się do operacji, nadal bardzo martwi się o swoją synową.

Karol III martwi się o zdrowie Kate Middleton

Kate Middleton i król Karol III nigdy nie ukrywali swojego współudziału. Podczas oficjalnych wystąpień księżna Walii potrafi połączyć królewski dystans z bliskością do teścia, co plasuje Kate Middleton w rankingu Ulubiona synowa w sercu Karola. Są ze sobą tak blisko, że Kate Middleton byłaby z nim bardziej współwinna niż jej syn, książę William.

READ  Nowy film eucharystyczny w amerykańskich kinach tylko na jeden dzień

Relacje, które łączą króla Karola III i Kate Middleton, budzą zaniepokojenie króla. Robert Harman, autor biografii Karola III, powiedział brytyjskim mediom, że tak Bardzo martwię się o księżniczkę : „Jest jej wielkim fanem. Uważa, że ​​to duży atut. Martwiłby się o nią bardziej niż ktokolwiek inny z wyjątkiem księcia Williama.

Pisarz mówił dalej o Kate Middleton: „Jest w dobrej formie i jest młoda, ale nie startowała w wyścigach przez trzy miesiące. Jest to powód do niepokoju, ale nie jest to powód do niepokoju. Karol III nie będzie na nią naciskał, aby poczuła się zobowiązana do powrotu do swoich obowiązków.„Kate Middleton może zatem poświęcić cały swój czas, aby stanąć na nogi i odzyskać spokój przed ponownym podjęciem obowiązków królewskich. Jeśli często chodzi o pieniądze, tak mówi stare powiedzenie.”Kiedy kochamy, nie liczymy się„Najwyraźniej działa również na czas.

Reszta po ogłoszeniu

Reszta po ogłoszeniu