Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Na żywo z „TPMP” matka Yannisa Marshalla eksploduje podczas składania zeznań przeciwko Bruno Vandelliemu

Na żywo z „TPMP” matka Yannisa Marshalla eksploduje podczas składania zeznań przeciwko Bruno Vandelliemu

Yannis Marshall, były profesor Akademia GwiazdOskarża choreografa spektaklu i byłego jurora Gwiazdy popBruno Vandelli Ciężki gwałt na nieletnich. Po potępieniu faktów na Instagramie pojawił się na antenie BFMTV Tancerz rozmawiał prywatnie i opowiedział dzień, kiedy Bruno Vandelli poprosił go, aby dołączył do niego na plaży i wysłał mu klip dźwiękowy z jego choreografią.

„Kiedy dotarł na plażę, był na pontonie i płynął tam. Był sam i powiedział do mnie: «Płyta jest w domu, ale daj spokój, usiądź.» Dał mi płytę. leżak.Potem zabiera mnie do swojego domu i bardzo szybko zdałem sobie sprawę… Nogi mi się trzęsły i zapytał mnie, czy widziałem koncert Janet Jackson […] Ponieważ wiedział, że jestem fanem Janet […] Powiedział do mnie: Chodź, mam w pokoju telewizor, obejrzymy jego koncert. Miał imprezę, stał obok mnie, a moje nogi zaczęły się trząść, jakby instynktownie […] I tam… nie wdając się w szczegóły, zrobił mi to samo, co mi zrobił. Pamiętał. Ze swojej strony Bruno Vandelli stanowczo zaprzecza stawianym mu oskarżeniom.

Yannis Marshall: Jego matka zeznaje przeciwko Bruno Vandelliemu na żywo w „TPMP”

W najbliższy wtorek, 23 stycznia 2024 r., Na planie na żywo była matka Yannisa Marshalla „Nie dotykaj mojego telewizora” Aby zapewnić wsparcie swojemu synowi. „Kiedy odkryłem całą historię, bo odkryłem ją w telefonie mojego syna, w 2004 roku, pod koniec czerwca 2004 roku, zacząłem mieć wątpliwości co do tego pana Bruno Vandelli, który nie skrzywdziłby muchy, ale skrzywdziłby dzieci. może złożyć na mnie skargę o zniesławienie, nie obchodzi mnie to.” Absolutnie!” Ja zacząłem.

Podążać: „Wszystko, co tu mówię, jest prawdą i wciąż mam na to dowód. Wiedziałem bardzo dobrze, że prędzej czy później ta historia się skończy. Prawdę mówiąc, miałem taką nadzieję. Od tego czasu minęło dwadzieścia lat”. Mam nadzieję. Trzymałam tę historię przed wszystkimi, przed każdą rodziną. Poza tym w Vallauris, gdzie mieszkam, każdy musi spaść z wysokości„.

READ  Ten skuter zaparkowany w czystym pomieszczeniu zakładu przetwórstwa mięsnego budzi niesmak wśród internautów

Następnie matka wyjaśnia Co rzekomo powiedział Bruno Vandelli, kiedy dowiedziała się, że zaczął kontrolować i rzekomo molestować seksualnie jej syna. „Zadzwoniłam do niego i kiedy odebrałam telefon, zaczął płakać i próbował się nad nim zlitować, mówiąc, że właśnie zmarła jego babcia. Szczerze mówiąc, wosk nie przejmował się…”.

Następnie matka Yannisa Marchala wyjawia, że ​​znalazła listy, w których Bruno Vandelli mówił do syna: „Jestem twoim niewolnikiem”oznaczający : „Jestem twoim niewolnikiem”. W odpowiedzi na prośby małego Yannisa, aby nie składał skargi, jego matka zdecydowała się wysłać go do Stanów Zjednoczonych, aby zamieszkał u przyjaciela.

S