Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

OM: Gattuso naprawdę zepsuje niespodziankę Marcelino

OM: Gattuso naprawdę zepsuje niespodziankę Marcelino

Piłka nożna – Och

OM: Gattuso naprawdę zepsuje niespodziankę Marcelino

Opublikowano 2 października 2023 o 10:45

W sobotni wieczór w Monako Gennaro Gattuso rozegrał swój pierwszy mecz w roli trenera Monako. Spotkanie, na którym nie został zaproszony młody człowiek Imran Soglo. W okresie przygotowawczym Marcelino włączał go do składu i często wykorzystywał jako lewego obrońcę, ale włoski trener nie wydaje się podzielać tego poglądu.

Jestem dumny, że strzeliłem swojego pierwszego gola w Olympique Marsylia. Zawsze było to moim marzeniem, a dziś stało się rzeczywistością. » 18 sierpnia, po losowaniuOh przeciwko Metz (2-2) Imran Soglo, który wystartował i strzelił gola po raz pierwszy jako profesjonalista, nie krył szczęścia.

Soglow zniknął od czasu swojej bramki w Metz

Nie mam nawet słów. Jestem rozczarowany wynikiem, ale musimy dalej pracować, a w przyszłym tygodniu będzie lepiej – Dodał. Tyle że od tego czasu Imran Soglo Nie kłóciłem się z nim ani minutyOh. I przyjazd Gennaro Gattuso Zamiast i zamiast Marcelino Jego stan nie powinien się poprawiać.

Po lewej stronie Gattuso jest zawodny

Używany regularnie przez Marcelino Komplementować Renana Lodiego Przygotowując się do lata, Imran Soglo Nie trzymano go w grupie, której się kłaniałemAS Monako Sobotni wieczór (3-2). Jak zauważył drużyna18-latek nie wydaje się dla niego opcją Gennaro Gattuso W pozycji lewego bokuOh.

READ  Juventus śledzi Marsylię i dwóch paryżan