Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

OM-Angers: potencjalne linie

Po porażce z ASSE w zeszłym tygodniu, OM zajął piąte miejsce w Ligue 1 przed 37 dniem, a Angers zajął 12. miejsce i ma już gwarancję, że go utrzyma (pełny ranking tutaj). W tym meczu Jorge Sampaoli zdecydował się zacieśnić swoją drużynę i zwolnił kilku graczy, takich jak Oxford, Germain, Khaoui czy Rocchia.

Ten ostatni w żaden sposób nie był w ciąży, a Jorge Sampaoli musiał w ostatnich tygodniach dorównać mu 3-5-2, w tym Valentin Rongier na środku pod nieobecność Bab Gaye, który został aresztowany. Okaże się, kto będzie lewym tłokiem pomiędzy Yuto Nagatomo i Luisem Henrique i czy Doug Calita Carr zachowa swoje miejsce w obronie.

Możliwe powstanie OM: Mandanda – Balerdi, Alvaro, Caleta-Car, Sakai – Lirola, Thauvin, Kamara, Rongier, Nagatomo lub Luis Henrique – Milik, Payet

Po stronie Angersa Stefan Moulin został pozbawiony dziewięciu zawodników, w tym kontuzjowanego Ibrahima Amadou i Sofiane Bouval oraz aresztowanego Lasana Coulibaly. Szanghajska Organizacja Współpracy, która w pierwszym meczu wygrała 2-1, ma dziś wystąpić 4-2-3-1.

Potencjalna konfiguracja Angers: Bernardone-Manso, Pavlovich, Thomas, Capel-Bobbichon, Mangani-Melalie, Fulgeny, Theob-Dioni

Mecz OM-Angers będzie transmitowany o godzinie 21:00 na C8 niezaszyfrowany, a Canal + będzie również oferował mnożnik, który będziemy wyświetlać na żywo na stronie z komentarzem na żywo.

READ  La Liga – Król strzelców Barcelony, Joao Felix, miał dziwny wieczór w meczu z Atletico