Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

OGC Niezła próba Kepa Arrizabalaga!

Co dalej z tą reklamą?

Walter Benitez wyjechał do EindhovenPo tym, jak holenderski klub ogłosił dziś przyjazd argentyńskiego bramkarza. W rezultacie OGC Nice będzie musiał znaleźć nowego bramkarza, który zastąpi tego, który znakomicie bronił klatek Aiglonów w ciągu ostatnich pięciu sezonów, stając się jednym ze standardów w Ligue 1 na swojej pozycji. Niełatwe zadanie dla administracji Nice, która obecnie pracuje nad innymi plikami, takimi jak siedziba, ponieważ wszystko wskazuje na to, że Christophe Galtier wyjeżdża do Paryża i że Lucien Favre jest faworytem do zastąpienia go.

Ale według naszych informacji OGC Nice, które skorzystało z opcji kupna Bulki (PSG), ma już dość jasny cel na pozycję bramkarza. I tak drużyna Cote d’Azur próbuje wypożyczyć bramkarza Chelsea Kepa Arrizabalaga. Zakazany przez Edwarda Mendy’ego w klatkach Stamford Bridge, hiszpański bramkarz wie, że musi się ożywić, zwłaszcza jeśli chce być częścią składu Luisa Enrique na Mistrzostwa Europy. Wyjątkowy czas w klatkach La Roja na rozkaz Roberta Moreno, przed Davidem de Geą, Baskowie nie zostali powołani od 2020 roku, a inni bramkarze, tacy jak Unai Simon, wykorzystali okazję, by rzucić się do przełomu.

Doskonała okazja do ponownego startu?

Idealną okazją rynkową dla klubu z Nicei, którego a priori nie było stać na stały transfer zawodnika-stażysty w Athletic, zrekrutowano za 80 mln euro latem 2018 roku. Zawsze najdroższy tragarz w historii. Trzeba powiedzieć, że w tym czasie na miejscu były wszystkie liczące się europejskie kluby, w tym Real Madryt, bo uważany był za jednego z najbardziej obiecujących młodych bramkarzy na kontynencie. Ale od czasu jego 27-letniej świetności widać wyraźnie, że jego kariera osłabła, a nawet osłabła.

ten rozdział, Woźny skoczków, który jest potencjalnym początkującym, zagrał tylko cztery mecze w Premier League, zwłaszcza że Mendy pojechała na mecz Pucharu Narodów Afryki z Senegalem. Przez dwa sezony zajmował alternatywny status, podczas gdy jego pierwsze dwa ćwiczenia z londyńskim klubem były dość mieszane, z moim nazwiskiem, ale na koncie miał kilka piłek, co przysporzyło mu wielu kpin w całym kanale. Zobaczymy, czy z dobrymi oczami zobaczy start w Nicei, co według lokalnych mediów wzbudza również zainteresowanie kilku włoskich i hiszpańskich drużyn.

READ  Rozpad konserwatywnej nacjonalistycznej koalicji rządzącej