Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Mercato Mercato – Sadio Mane opowiada o przyszłości Lewandowskiego: „Nie jestem…”

Na kilka godzin przed sformalizowaniem przeprowadzki do Bayernu Monachium Sadio Mane, który dziś rano pomyślnie ukończył medycynę, opowiedział o przyszłości Roberta Lewandowskiego ogłoszonej po wyjeździe.

Równolegle z przybyciem Sadio Mane Bayern Monachium przygotowuje się do utraty polskiej gwiazdy Roberta Lewandowskiego. Ten ostatni potwierdził również, że tego lata chce opuścić bawarski statek.

Zapytany o to w wywiadzie dla Bild, Sadio Mane chce bardziej skupić się na swoich celach w nowym klubie. – Nie jestem graczem, który skupia się na takich rzeczach. Jestem tu dla Bayernu Monachium. Zrobię wszystko, aby zdobyć trofea z moimi kolegami z drużyny – powiedział reprezentant Senegalu.

Jeśli chodzi o jego kolejną sytuację w Niemczech, jak zwykle Sadio Mane nie chce ulegać podnieceniu i woli zachować pokorę. „Teraz jesteś największą gwiazdą Bundesligi – dlaczego wybrałeś Niemcy?” Wow, co za komplement! Dziękuję. Ale, jak już wielokrotnie mówiłem, moje życie zawsze było wyzwaniem” – mówi gwiazda Senegalu.

wiwsport.com

READ  Brązowy medal i rekord Kanady dla Karen St. Cour