Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Mercato: Bayern przedstawia człowieka! (Dziennik) — Piłka nożna

Po sześciu fantastycznych sezonach w Liverpoolu Sadio Mane oficjalnie dołączył do Bayernu Monachium. Transakcja transferowa szacowana na 38 milionów euro, w tym premia, została uzasadniona przez senegalskiego skrzydłowego.

Człowiek, nowy zawodnik Bayernu Monachium.

Przemiana letnia, a może nie tak dawno temu. Nieco ponad dwa miesiące po zamknięciu okienka transferowego w środę miał miejsce jeden z głównych ruchów poza sezonem. W rzeczywistości Sadio Mane (30), który mógłby stanąć na podium kolejnej Złotej Piłki, nie będzie nosił barw Liverpoolu.

mężczyzna od 3 lat

Zgodnie z oczekiwaniami przez kilka tygodni senegalski skrzydłowy postanowił odpowiedzieć na prośby Bayernu Monachium. W poszukiwaniu gwiazdy do wzmocnienia ofensywnego sektora, który mógłby zostawić Roberta Lewandowskiego i Serge’a Gnabry’ego, niemiecki klub postanowił postawić na jedną z dobitnych wartości światowego futbolu.

Będący od wtorku w Bawarii mistrz Afryki, przekonany o tradycyjnej wizycie lekarskiej, podpisał trzyletni kontrakt, do czerwca 2025 r., na rzecz Rekordmeistera. Szacuje się, że transfer wynosi 38 milionów euro, w tym 6 milionów euro premii, co tylko uszczęśliwi ludzi, ponieważ wszystkie strony osiągnęły tak wiele.

Bayern czy nic dla człowieka

Zwłaszcza Lew z Tranga, pewny swojej decyzji. Kiedy mój doradca po raz pierwszy powiedział mi o zainteresowaniu Bayernu Monachium, byłem podekscytowany. Od razu się tam zobaczyłem. Dla mnie to był odpowiedni klub we właściwym czasie. To jeden z największych klubów na świecie, a drużyna wciąż walczy o każdy tytuł. Więc dla mnie to był bardzo dobry pomysł i właściwa decyzja, żeby tu przyjechać Mann wyjaśnił Bildowi. Wielki cios dla Bayernu Monachium, który prezentuje się jako trzeci wybór dla początkujących po Nassir Mazraoui i Ryan Gravenburch.

Człowiek z Bayernu Monachium, najlepsze ujęcie okienka transferowego? Zapraszam do odpowiedzi i dyskusji w okolicy Dodaj komentarz

READ  Liga Mistrzów: Benzema świeci w przegranej Realu z City