Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Odtwarzają Cyberpunk 2077 w Unreal Engine 5 i wygląda to naprawdę fajnie

Neon Night City zapala się w grze Cyberpunk 2077 w Unreal Engine 5. ENFANT TERRIBLE zebrał na YouTube serię odtworzeń pracy CD Projekt RED przy użyciu tej nowej technologii. Jak widać na filmie, rezultaty są niesamowite, owoc pracy wielu pasjonatów biznesu polskiej firmy. Dystopia jest bardziej realna niż kiedykolwiek.

Cyberpunk 2077 korzysta z silnika graficznego CD Projekt RED, więc nie ma szans na uruchomienie gry w tej technologii w prawdziwym życiu. Zresztą kto wie, co się stanie z nadchodzącymi ratami.

Nowy Wiedźmin będzie korzystał z silnika Unreal Engine 5

W przeciwieństwie do pozostałych gier opracowanych przez CD Projekt RED, w tym Wiedźmin 3: Dziki Gon i Cyberpunk 2077, polskie studio nie wykorzysta swojego silnika graficznego do stworzenia nowej gry z sagi Wiedźmin. Firma ogłosiła, że ​​zawiesi Red Engine 4 i użyje Unreal Engine 5. Umowa z Epic Games nie będzie oznaczać dla twórców jakiejkolwiek wyłączności na platformie Fortnite, jak wyjaśnili niedługo później. ujawnić tę decyzję. .

CD Projekt RED powiedział, że potrzebuje „naprawdę stabilnego” środowiska do stworzenia kolejnego Wiedźmina. „To otwiera dla nas nowy rozdział, ponieważ naprawdę chcemy zobaczyć, jak nasze doświadczenie w tworzeniu gier z otwartym światem łączy się z całą mocą inżynieryjną Epic” – powiedzieli.

Cyberpunk 2077 jest dostępny na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S, PC i Google Stadia. Po wydaniu wersji nowej generacji, CD Projekt RED pracuje nad płatnymi dodatkami, a także nad oryginalną premierą nowej generacji Wiedźmina 3: Dziki Gon, która została opóźniona poza drugi kwartał. Ponadto wkrótce opublikuje informacje o Cyberpunk: Edgerunners, anime Netflix.

Wiosna | wspaniały dzieciak (youtube)

  • Cyberpunk 2077 Edycja D1 (PS4)

    Mercenaries and Exodus Zostań cyberpunkiem, rodzajem miejskiego najemnika z ulepszeniami elektronicznymi i ukuj swoją legendę na ulicach Night City. W mieście przyszłości przeżyj horror otwartego świata Night City, który wyznacza nowe standardy pod względem grafiki, złożoności i głębi. W trosce o życie wieczne przyjmij najniebezpieczniejszą pracę swojego życia i poszukaj prototypu implantu, który będzie kluczem do życia wiecznego. Gra zawiera następujące elementy fizyczne: – Pudełko zawierające dyski z grą – Podsumowanie wszechświata gry i jego wiedzy – Pocztówki Night City – Mapa Night City – Naklejki z bonusem D1: – Oryginalny dźwięk gry – A mini artbook zawierający wybór grafiki z gry – Oryginalna książka Cyberpunk 2020 – Tapety na komputery stacjonarne i mobilne. Gra będzie również dostępna na PlayStation 5, gdy konsola będzie dostępna. Aktualizacja Cyberpunk 2077 zostanie zaoferowana w późniejszym czasie, aby w pełni wykorzystać możliwości konsol nowej generacji, wszystkim posiadaczom wersji na PlayStation 4. problemy z wydajnością

READ  40 lat francuskiego sukcesu