Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Odniesienie, wreszcie w wersji bezprzewodowej

Reputacja HyperX w zakresie zestawów słuchawkowych do gier jest dobrze ugruntowana. Kiedy marka wypuszcza bezprzewodową wersję jednego ze swoich flagowych modeli, spodziewamy się tego tuż za rogiem. Czas na pełną recenzję bezprzewodowego zestawu słuchawkowego HyperX Cloud II.

Zestaw słuchawkowy do gier HyperX Cloud II

Zestaw słuchawkowy do gier HyperX Cloud II // Źródło: Frandroid – Arnaud GELINEAU

kask gracz Bezprzewodowy HyperX Cloud II Wykorzystuje ten sam przewodowy projekt starszego brata i korzysta z bezprzewodowego doświadczenia marki (w szczególności z modelami Flight i Flight S). wystawiony w Sugerowana cena detaliczna 169,99 €Zawiera również te same funkcje i funkcje, co wersja przewodowa.

Logicznie odnajdujemy autorski projekt marki. Przetworniki 53 mm są również częścią gry i zapowiadają fascynującą jakość dźwięku. Po kilku tygodniach spędzonych w jego firmie przedstawiamy naszą pełną opinię na temat najnowszego dodatku do oferty gier Kingston.

Nie ma ryzyka projektowego

Jedno jest pewne: HyperX rzadko podejmuje ryzyko, jeśli chodzi o design i ergonomię swoich słuchawek. Marka trzyma się tego, co potrafi I to niekoniecznie jest złe.

W rzeczywistości Cloud II Wireless prawie przejmuje projekt i koncepcję swojej wersji przewodowej. Ta konfiguracja, którą również znajdziemy w Cloud Alpha, zawsze była doceniana przez graczy za wygodę i moc. Nie musisz być rozczarowany.

Źródło: FRANDROID - Anthony Zwycięzca

Źródło: FRANDROID – Anthony Zwycięzca

Więc znajdujemy czerwony metalowy kołnierzWierzch mieści się w pochwie pokrytej imitacją skóry z czerwonymi przeszyciami. Wnętrze zdobią mus śmietankowy A logo marki dumnie znajduje się u góry.

Ten metalowy łuk ma klapy po obu stronach, aby podeprzeć przedsionek, który dzięki temu może nieznacznie obracać się na osi poziomej, aby dopasować się do konturów uszu. Ta konstrukcja, znana już marce, pozwala na Szczególnie wygodneZwłaszcza od tego czasu Idealnie pasuje również do większych głów.

Nauszniki wykonane w całości z czarnego plastiku mają nadrukowane logo marki w kolorze czerwonym. Dobrze otacza ucho i korzysta z pokrowca z imitacji skóry, który jest amortyzowany dzięki piance, ponownie wystarczająco hojny.

Źródło: FRANDROID - Anthony Zwycięzca

Źródło: FRANDROID – Anthony Zwycięzca

Mieści się w lewym atrium pokrętło regulacji głośności (co wpływa na ogólny rozmiar systemu Windows). Po prawej stronie zauważymy przycisk zasilania, który wycisza mikrofon, gdy zestaw słuchawkowy jest włączony. Jest też drugi przycisk dedykowany do aktywacji trybu 7.1.

Jeśli chodzi o łączność, zestaw słuchawkowy Będzie komunikować się z komputerem PC i PS4 za pomocą klucza USB Tak ogromny. Jeśli w zestawie słuchawkowym znajduje się port USB typu C, niestety będzie on używany tylko do jego ładowania. Nie będzie więc możliwe korzystanie z przewodowego zestawu słuchawkowego, nawet jeśli kabel jest logicznie dostarczony w pudełku.

Źródło: FRANDROID - Anthony Zwycięzca

Źródło: FRANDROID – Anthony Zwycięzca

Cloud II Wireless wymaga zestawu słuchawkowego do gier Wyposażony w wymienny mikrofon, W towarzystwie przedniej szyby. Lewy przedsionek łączy się za pomocą złącza gniazdowego i zapewnia elektrodę z pamięcią kształtu, która zyskałaby na nieco większej sztywności. Dobry pomysł: podstawa mikrofonu jest otoczona czerwonym światłem, które wskazuje, kiedy mikrofon jest wyciszony.

Pomimo przejścia na łączność bezprzewodową, Cloud II Wireless zyskuje na wadze kilka gramów w porównaniu z wersją przewodową i Więc nie przekracza 310 gramów. Ten ostatni punkt podkreśla tylko nasze doskonałe uczucie w porównaniu z tym hełmem, który się pokazuje Bardzo wygodny i dlatego dobrze nadaje się do długich sesji grania.

Ograniczone miejsca pracy

pomimo Zgodność sterowników HyperX NGenuityW końcu Cloud II Wireless jest bardzo ubogi w funkcjonalność. Program umożliwia regulację głośności słuchawek i mikrofonu, a także aktywację domyślnego przypisania (które, jak pamiętamy, można aktywować dedykowanym przyciskiem). Przepraszamy, nie ma korektora ani nawet ustawień związanych z wbudowanym mikrofonem. Współczucie.

Jedyna zaleta: możliwość tworzenia profili, np. aktywacja selekcji przestrzennej przy uruchamianiu gry.Jeśli ta możliwość Cię nie interesuje, to pilot NGenuity jest całkowicie zbędny. Należy również pamiętać, że można ustawić limit czasu, po którym zestaw słuchawkowy wyłączy się automatycznie, gdy nie jest używany.

przekonująca wydajność

Cloud II Wireless jest wyposażony w Przetworniki dynamiczne 53mm Z logicznie zamkniętymi przedsionkami. oddać Bardzo poprawna jakość dźwięku, dobrze dostosowana do zastosowań multimedialnych. Dzięki temu będzie w stanie wspierać użytkowników zarówno podczas odtwarzania, jak i słuchania muzyki.

W uchu zestaw słuchawkowy przesuwa się Dobra dawka basus, jak większość słuchawek do gier. Jest to jednak rozsądne i nie wyprzedza pozostałych częstotliwości. Klipy są również bardzo dobrze transkrybowane, co pozwala na dobrą dyskryminację dźwięków. Jedynie góra może być w niektórych dźwiękach bardzo głośna.

Źródło: FRANDROID - Anthony Zwycięzca

Źródło: FRANDROID – Anthony Zwycięzca

ten dobry stereofoniczny Ta zaproponowana przez Cloud II Wireless pozwala na dobrą lokalizację dźwięków, co szczególnie przyda się w grze. Zwróć uwagę, że zaproponowana przez pilota wirtualna przestrzenność 7.1 pozwala w przyzwoity sposób poszerzyć zakres dźwięku i będzie w stanie wnieść nutkę dodatkowej immersji.

Jak to często bywa teraz, nie mamy o nim nic do powiedzenia Łączność bezprzewodowa, która jest po prostu doskonała. Nie zauważyliśmy żadnych szczególnych opóźnień, a zasięg jest bardzo przekonujący, dzięki czemu zestaw słuchawkowy można bez problemu używać kilka metrów od komputera.

Mikrofon znajdujący się w pudełku jest również zabawny i pozwala Wyraźne przechwytywanie dźwięku. Logicznie rzecz biorąc, nie dorównujemy najlepszym modelom na rynku, ale wydajność bezprzewodowego Cloud II jest więcej niż wystarczająca do dyskusji z naszymi towarzyszami zabaw.Jak zwykle poniżej znajdziesz próbkę dźwięku nagraną za pomocą mikrofonu w słuchawkach.

Wreszcie, jeśli chodzi o autonomię, HyperX deklaruje nie mniej niż 30 godzin z dala od ładowarki. Jeśli ta wartość jest zawsze trudna do dokładnego zweryfikowania, wydaje się, że nie jest przesadzona, ponieważ kask trwa. Można z niego korzystać bez problemu przez kilka dni, co stawia go wśród najlepszych uczniów w swojej klasie. Zestaw słuchawkowy zostanie w pełni naładowany w ciągu kilku godzin i wyśle ​​dyskretne powiadomienie, gdy bateria będzie prawie rozładowana.

Ceny i dostępność bezprzewodowych zestawów słuchawkowych HyperX Cloud II

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy HyperX Cloud II jest dostępny w sugerowanej cenie 169,99 € Witryna HyperX A dystrybutorzy mają partnerów. Dostępny w kolorze czerwonym, brązowym i czarnym.

READ  Aktualizacja Medium: To oficjalne, horror ukaże się na PS5, ujawniono wersję fizyczną