Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Apple, Google, Samsung … Dlaczego w przyszłym tygodniu będzie „Techtober” absolutnej znajomości technologii?

Niektórzy nazywają to tiktoberem, inni nadejściem. Wszyscy jednak zgadzają się, że w październiku nie ma czasu, by przestać pracować w świecie techno. Wszystkie firmy ustawiają się w kolejce, aby wyciągnąć swoje wielkie pistolety przed świętami Bożego Narodzenia i cieszyć się świątecznym szaleństwem. Tak wygląda program na najbliższe dwa tygodnie.

Napięty harmonogram Techtober

Napięty harmonogram Techtober

Jak większość z was, jest to czas, na który należy czekać. Przyszły tydzień ma być jednym z najbardziej pracowitych tygodni w roku dla Frandroid. To nie CES, nie MWC, nie IFA… To tydzień października w okresie Covid-19, w którym to się zmienia. Covid-19 wprowadził nas w erę wirtualnych konferencji. Nie będziemy narzekać, jest lepiej przygotowany, nie musimy podróżować i możemy ich śledzić z domu (co nie jest złe, gdy impreza odbywa się w środku nocy).

ten październik szczegółowo

Oficjalnie ten okres ma swoją nazwę: to ” październik ». Technika dla technologii, cylinder za miesiąc październik. śledzisz? We Frandroid nie mamy czasu na bezczynność. Wydarzenia są ze sobą powiązane, wszystko zaczęło się w sierpniu, a po pracowitym wrześniu będą dwa bardzo aktywne dni.

  • 18 października – #AppleEvent
  • 19 października – Google #Pixel6Launch
  • 20 października – Samsung #GalaxyUnpacked 2
  • 20 października – DJI
  • 21 października – Huawei Nova
  • 26 października — #SonyXperia
  • 26 października – Konferencja deweloperów Samsung
  • 26 października – Honor

Wiesz, wszystko zaczyna się w poniedziałek od Wydarzenie Apple To tam ma zostać zapowiedziany kolejny MacBook Pro z chipem Apple Silicon. Organizujemy na żywo na nSkurczOprócz relacjonowania wydarzenia na stronie. jutroTo byłby czas (w końcu), aby się dowiedzieć Piksel 6. Podobnie jak Apple, wydarzenie będzie transmitowane na kanale Twitch, a także gorące artykuły na naszej stronie. Następnego dnia… przyszła kolej na Samsunga Le Galaxy Rozpakowany 2 nie przychodź Prezentacja zaawansowanej funkcji dostosowywania. Ta sama relacja dla Samsunga z Twitchem na żywo i artykułami.

READ  Aplikacja Google Home integruje bardzo praktyczne narzędzie

Jeśli myślałeś, że to tutaj… to wszystko źle zrozumiałeś. DJI ma trzy reklamy Następnie 20 i 27 października, ale także 5 listopada. Potem przyjdzie kolej na Huawei, czekamy na nową Nova, która powinna pojawić się w Europie. ten 26 wrześniaZnajdź zaskakujący smartfon. I tym razem układanka pozostaje kompletna dla oczekiwanego modelu. Wreszcie 27 października będzie okazją do odkrycia nowych produktów Honor… z 50. łańcuszkiem.

Teraz znasz już program, jedyne co musisz zrobić, to go śledzić Notre TwitchI Nasz kanał na YouTubeI Nasz Twitter i pobierz Nasza aplikacja (iOS i Android).