Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Oculus Rift, najnowsza forma rozrywki – Marseille News

07.04.2021

O 08:00 CEST

SPORT.es

ten Wirtualna rzeczywistość Jest to reprezentacja wirtualnego środowiska stworzonego przez urządzenie elektroniczne, takie jak telefon komórkowy lub komputer do gier. Poziom interakcji osiągnięty w fizycznie stworzonym środowisku 3D jest tak wysoki, że triumfuje w wielu obszarach. Ale przede wszystkim w rozrywce. Gry, symulowane doświadczenia i wiele innych aplikacji zapewniają wyjątkowe wrażenia, zwłaszcza z najnowszymi osiągnięciami w okulary wirtualnej rzeczywistościBardziej komfortowa i precyzyjna, pod tym względem wyróżnia się marka Oculus. Ponieważ stanowi część Najlepsze okulary do wirtualnej rzeczywistości.

Jeśli nie próbowałeś wcześniej tego typu urządzeń, zalecamy to zrobić, te produkty nie są już przyszłością, ale teraźniejszość puka do drzwi. Otwiera.

Modele okularów Oculus VR

Zadanie 2

Oculus Quest 2 Jest to nowoczesne urządzenie, jego przetwarzanie jest Ultra szybki Posiada ekran o wysokiej rozdzielczości. Dzięki ogromnej bibliotece gier tego producenta możesz odkrywać zarówno nowe, jak i klasyczne tytuły zgodne z Quest 2.

Konfiguracja jest bardzo łatwa i można to zrobić na smartfonie, dzięki czemu możliwe jest teraz wejście do wirtualnej rzeczywistości za pomocą telefonu komórkowego. Wszystko dzięki aplikacji Oculus, którą można pobrać bezpłatnie i łatwo skonfigurować. Bez wątpienia od Najlepsze akcesoria Oculus.

Kup (449,00 EUR)

Oculus Rift S

Współpracując z własną platformą i systemem Windows, okulary Oculus VR zapewniają doskonałą wydajność w grach PC VR. Model zawiera ulepszoną optykę, która zapewnia większą jasność, jaśniejsze kolory i niższy efekt drzwi ekranu. Konstrukcja jest ergonomiczna, a pałąk HALO został przeprojektowany pod kątem szybkości i wygody. Pamiętaj, że kontrolery Oculus Touch umożliwiają cięcie, rzucanie i pięści w rzeczywistości wirtualnej z intuicyjną, realistyczną precyzją.

Kup (546,16 €)

Akcesoria do okularów Oculus VR

buty elektroniczne

Buty internetowe to jeden z najlepszych produktów Wirtualna rzeczywistość z rynku. Pociąga to za sobą absolutnie największe zanurzenie we własnych ruchach w wirtualnym świecie, a wszystko to przy użyciu nóg zamiast palców.

READ  Kanye West chce zmienić imię... Vincent Cassel i Tina Konaki świętują swoje małżeństwo przez trzy lata...

Zarówno instalacja, jak i podłączenie do systemu VR są bardzo proste. Pętle tego systemu są umieszczane na siedzisku i stamtąd są gotowe do zabawy i biegu.

Ten typ akcesorium jest zgodny z Steam Games, platformą do gier, po której można nawigować za pomocą kontrolera. Dzięki tym butom zapewniamy maksymalną możliwą rzeczywistość.

Kup (389,37 €)

Link do Oculusa

Oculus Link to kabel światłowodowy, który zapewnia: dobry występ ‘Ze względu na wysoką jakość, zarówno w przypadku gier na PC w wirtualnej rzeczywistości w Quest, jak i Quest 2. Ponadto znacznie poprawia funkcjonalność okularów.

Ten kabel umożliwia podłączenie Oculus Quest i Quest 2 do komputera i zapewnia dostęp do dużej liczby aplikacji i gier Oculus Rift. Dzięki pięciometrowej grywalnej konstrukcji, niezwykle trwałej, elastycznej i lekkiej, zapewnia najlepsze możliwe wrażenia od Wirtualna rzeczywistość.

Kup (99,00 euro)

Obsługa Oculus Quest 2

Większy komfort i wrażenia z zanurzenia podczas korzystania z Oculus Quest z tymi mocowaniami. Jego konstrukcja zapobiega przedostawaniu się światła, zapewniając jednocześnie niezakłóconą wentylację.

Kup (14,99 €)

■ Pokazy te zostały wybrane niezależnie przez drużynę sportową na podstawie swoich kryteriów i doświadczenia. Sporty zarabiają prowizję od sprzedaży linków na tej stronie. Wszystkie ceny zakupu podane w tym artykule obowiązują od 4 lipca 2021 r.