Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Rihanna, jedna z najbogatszych muzyków świata, dołącza do klubu miliarderów

Rihanna stała się jednym z najbogatszych muzyków na świecie. Piosenkarka i bizneswoman jest teraz warta 1,7 miliarda dolarów (1,43 miliarda euro), podał specjalistyczny magazyn w środę, 4 sierpnia. Forbesa.

Przeczytaj także Rihanna i Jay-Z, śpiewacy biznesowi

Postać R’n’B rozwinęła swoje miski sukcesu w ogromne imperium w branży mody i urody, a jego zarobki przewyższają obecnie zarobki gwiazd takich jak Madonna i Beyoncé.

Pochodząca z wyspy Barbados, 33-letnia Robyn Rihanna Fenty zdumiewająco weszła na międzynarodową scenę muzyczną w 2003 roku. Ale jeśli jej sprzedaż płyt i trasy koncertowe przyczyniły się do jej fortuny, to jej talent biznesowy sprawił, że znalazła się wśród supermarketów. -bogaty.

Bielizna, makijaż i media społecznościowe

Forbes, który regularnie zalicza się do najbogatszych ludzi na świecie, oszacował w środę, że około 1,4 miliarda jego fortuny pochodziło z jego własnej marki kosmetyków do makijażu Fenty Beauty, która powstała we współpracy z francuskim luksusowym gigantem LVMH.

Ten artykuł jest zarezerwowany dla naszych subskrybentów Przeczytaj także Selfies, Glory & Beauty: Gwiazdy kosmetyków dla milionerów

Wprowadzona na rynek we wrześniu 2017 r. w celu zwiększenia integracji, Fenty Beauty produkuje makijaż dla dziesiątek różnych odcieni skóry. Rihanna jest również współwłaścicielem własnej linii bielizny Savage X Fenty, która według Forbes.

Przeczytaj także Jak Rihanna i jej marka Fenty zmieniły świat luksusu

I pomimo tego, że nie wydała albumu od 2016 roku, piosenkarka wciąż ma ogromny wpływ w Internecie, mając ponad 100 milionów obserwujących na Instagramie i Twitterze.

Świat z AFP

READ  Odbiorcy: Top Chef prowadzi mocno do zakończenia „The Resident” i „Taxi 2” w TMC.